Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jakie przywileje daje praca w straży pożarnej

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Czas pracy strażaka Zgodnie z ustawą czas służby strażaka nie może przekraczać przeciętnie 40 godzin tygodniowo w przyjętym okresie rozliczeniowym, nieprzekraczającym 6 miesięcy. Tygodniowy wymiar czasu służby strażaka, skierowanego do szkoły, na przeszkolenie lub na studia, jest określony programem nauczania. Ustawa określa także zmianowy i codzienny rozkład służby strażaka. W pierwszym przypadkuzadania nie mogą trwać dłużej niż 24 godziny, po których strażak dostaje 24 godziny wolnego.
Czas pracy strażaka Zgodnie z ustawą czas służby strażaka nie może przekraczać przeciętnie 40 godzin tygodniowo w przyjętym okresie rozliczeniowym, nieprzekraczającym 6 miesięcy. Tygodniowy wymiar czasu służby strażaka, skierowanego do szkoły, na przeszkolenie lub na studia, jest określony programem nauczania. Ustawa określa także zmianowy i codzienny rozkład służby strażaka. W pierwszym przypadkuzadania nie mogą trwać dłużej niż 24 godziny, po których strażak dostaje 24 godziny wolnego. / ShutterStock
Reklama

Komentarze (2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Wojtek
  2019-09-12 22:54
  Idź do ubojni krów tam będziesz miał przywileje a dla nas lepszy rydz jak nic!!!
  0
  zgłoś
 • Kuba
  2015-03-12 22:35
  Wszystkie przywileje są tyle warte co przyszłoroczny snieg . Albo będzie albo nie będzie . przyjdzie złodziej TUSKK i zabierze wstecznie ,roztrwaniajac jak swoje. Tylko praca na czarno i zero płacenia abonamentu RTV.
  0
  zgłoś
Reklama
Reklama

Zobacz więcej