Marczuk: Deficyt odwagi

autor: Bartosz Marczuk08.08.2011, 03:00; Aktualizacja: 08.08.2011, 08:22

Tu i teraz się skończyło. Jeszcze dwa miesiące do wyborów, a po tej dacie rynki powiedzą „sprawdzam”. Jeśli rząd nie przedstawi realnego pakietu strukturalnych reform finansów, inwestorzy mogą stracić cierpliwość.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (4)

 • kolo(2011-08-08 15:22) Zgłoś naruszenie 00

  do 3: g - kolego ZUS został okradziony, armia tkz. mundurowych okrada budżet rok w rok a ja mam do tego dopłacać wlasnym zdrowiem??? Jak tylko nasi tkz. rządzący zabiorą się za podwyższenie wieku emerytalnego to ZUS i OFE złotówki nie zobaczą a bardzo możliwe że większość Polaków zmieni obywatelstwo na np. czeskie, słowackie :)))

  Odpowiedz
 • g(2011-08-08 08:38) Zgłoś naruszenie 00

  * "zwiększeniu go o dajmy na to O 25%"
  * "wiadomo, że żyjemy dłużej niż 10-20 lat TEMU"

  Odpowiedz
 • Oburzony(2011-08-08 08:17) Zgłoś naruszenie 00

  Autor - to mądrala od siedmiu boleści. Sam korzysta z ulg podatkowych - a ludzi starych zapędzał by do pracy. Ciągle wypisuje te swoje bzdury.

  Odpowiedz
 • a(2011-08-08 07:51) Zgłoś naruszenie 00

  Wszystko fajnie p. B. Marczuk, ale dlaczego powstanie przymusowych OFE nazywa Pan dobrą reformą? To był zwykły kant dla ludzi. Jest powszechny kryzys i pieniądze w OFE, choć zmniejszone są stracone. Giełda to wybieranie pieniędzy ludzi oszczędnych przez USA. Wielu się na ten rodzaj zarabiania w RP nabrało. Teraz spadają ceny nieruchomości, gdyż banki nie mogą już udzielać tylu kredytów, a ludzie ich zaciągać. Dlaczego nie proponuje Pan obniżenie wynagrodzeń w rządzie i w państwowych spółkach Skarbu Państwa. To skandal, aby partyjniak zarabiał miliony. Dlaczego nie proponuje Pan zwiększenia podatku CIT. Nasi przedsiębiorcy płacą niskie podatki i zatrudniają ludzi za śmieszne pieniądze. Tu nie trzeba reformy. Chce Pan zreformować dochody ludzi ubogich i przed emeryturą. Trochę odwagi Panie B. Marczuk, naszczuj Pan rząd na bogatych i będących u władzy. Zostaw Pan szaraków, już i tak nie wiele mają.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane