Tusk: będziemy starali się robić wszystko, by płace w policji wzrosły

08.09.2010, 17:01; Aktualizacja: 08.09.2010, 17:18

Premier Donald Tusk zadeklarował, że rząd będzie się starał robić wszystko, aby płace policjantów w miarę możliwości wzrosły. Zaznaczył, że podczas piątkowego posiedzenia Rady Ministrów swoją osobistą decyzją powiększył wydatki na policję o blisko 400 mln zł.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (11)

  • Monis(2010-10-18 15:32) Zgłoś naruszenie 00

    mlody Ty... jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj...tak po 15 latach EMERYTURA tylko 40% podstawy pensji ciekawe czy taką byś chciał??? To przy dobrych lotach nawet 1000 nie przekroczy - kto by za to przeżył...Co dadzą podwyzki jak bedą wyższe podatki wszystko bedzie duuuużo drozsze i od nowego roku wzrosna ceny leków..."Popierajcie Tuska czynem umierajcie przed terminem":)))

    Odpowiedz
  • gliniarz(2010-10-07 16:01) Zgłoś naruszenie 00

    dal? komu? od tuska jeszcze ani grosza podwyzki nie dostalem!;/ nigdy na niego nie zaglosuje klamca!

    Odpowiedz
  • Sproket(2010-09-15 09:23) Zgłoś naruszenie 00

    Libertyn Tusk "zrobi wszystko" żeby utrzymać się przy władzy. Da policji pieniądze, no no , a przecież mógłby nie dać. Rostowski dać nie chciał, a on "dał", Dobre Panisko.

    Odpowiedz
  • kat(2010-09-09 10:36) Zgłoś naruszenie 00

    Ten "gościu" już to powtarzał kilkakrotnie , ale tylko powtarzał , a nawet listy pisał , tylko pisał itd. itd. itd...

    Odpowiedz
  • Rude Lumpisko łże i tyle w temacie!(2010-09-08 22:05) Zgłoś naruszenie 00

    Rude Lumpisko z pEŁo jak zwykle ściemnia i oszukuje. Nic nie dostaniecie policjanci i taka jest prawda.

    Odpowiedz
  • zxv(2010-09-08 21:08) Zgłoś naruszenie 00

    ja przepraszam za mój wpis z punktu 3, ale ja jestem bezrobotny i w centrali PO płaca mi za kazdy wpis 5 zł niezależnie od tego czy ma sens czy nie.
    Chiałem zapisac sie do PiS ale mnie nie przyjeli, bo powiedzieli, że debili nie przyjmują. Dopiero w PO dostałem pracę

    Odpowiedz
  • mlody(2010-09-08 20:02) Zgłoś naruszenie 00

    Służby mundurowe mają emeryturę po 15 latach a na całym świecie po 20-25 latach i dlatego zarabiają więcej(bo państwo nie musi płacić tak długo na ich świadczenia). Trzeba zrobić z policjantami tak jak z nauczycielami: likwidacja przywilejów emerytalnych w zamian za podwyżki np. o 7% rocznie(po 4 latach będą zarabiać 30% więcej).

    Odpowiedz
  • Olek(2010-09-08 19:21) Zgłoś naruszenie 00

    " swoją osobistą decyzją...".
    Myślałem, że to Łukaszenka. A to był sam Tusk. Oczeń charaszo!

    Odpowiedz
  • zxv(2010-09-08 18:29) Zgłoś naruszenie 00

    Sluzby mundurowe maja place na obecnym poziomie jakie sa w tym roku i oki.

    Odpowiedz
  • 1955(2010-09-08 18:14) Zgłoś naruszenie 00

    Tak całkowicie popieram komentarz ur1952

    Odpowiedz
  • ur1952(2010-09-08 18:02) Zgłoś naruszenie 00

    Rzecz jasna,niedługo policja będzie potrzebna do bronienia rządu przed zgnębionym społeczeństwem.

    Odpowiedz