Sejm odrzucił wotum nieufności wobec minister zdrowia

26.07.2008, 00:27; Aktualizacja: 26.07.2008, 13:37

Sejm nie zgodził się w piątek późnym wieczorem na odwołanie minister zdrowia Ewy Kopacz. Przeciwko wnioskowi PiS o wotum nieufności dla Kopacz było 239 posłów, za głosowało 175, a 35 wstrzymało się od głosu.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (8)

  • przepraszam(2008-07-26 20:31) Zgłoś naruszenie 00

    ...następnym razem...

    Odpowiedz
  • naiwnym trzeba byc, aby zastepnym razem uwierzyc oszustom(2008-07-26 20:30) Zgłoś naruszenie 00

    Prywatyzacja w wydaniu Partii Oszustwo to zaglada szpitali. Qiemy jak "sprywatyzowali" zaklady pracy i jak zadbano o pracownikow z dlugo letnim stazem pracy...To ma byc dziki ped po kase szpitalna , nie prywatyzacja..

    Odpowiedz
  • nutty(2008-07-26 19:35) Zgłoś naruszenie 00

    Prywatyzacja to jedyny skuteczny lek na uzdrowienie polskiej służby zdrowia.

    Odpowiedz
  • ak(2008-07-26 13:56) Zgłoś naruszenie 00

    Pogadali, poopluwali się i problem z głowy na jakiś czas, a społeczeństwo niech dalej zdycha nie doczekawszy się pomocy, czy zabiegu. Jedni warci drugich, a najbardziej wkurza mnie ten cały Balicki. Fachowiec od siedmiu boleści, tylko jak sam był ministrem to jakoś pomysły wyparowały mu z łepetyny.

    Odpowiedz
  • Pacjent(2008-07-26 09:31) Zgłoś naruszenie 00

    A szkoda, bo z tej jej reformy nic dobrego nie wyjdzie dopóki się nie weźmie tych pseudo-lekarzy za mordę.

    Odpowiedz
  • wikotr(2008-07-26 09:11) Zgłoś naruszenie 00

    Każdy dzień rządów Kopacz kompromituje PO.. niech wiec zostanie haha

    Odpowiedz
  • Pieniędzy na zdrowie nie ma i nie będzie przez liberałów z PO(2008-07-26 08:53) Zgłoś naruszenie 00

    Wprowadzenie przez nich minimalnej płacy dla wszystkich bez względu na zawód doprowadziło, że od takiej odprowadzane są składki na ZUS a więc też minimalne i dlatego pieniędzy nie ma . Prezesi nie odprowadzają składek ,wolą ukrywać wysokie dochody,oni mają Was gdzieś ,gdyż wiedzą, że to złodziejski system i wyjeżdżają na wakacyjne SAFARI tam tracić swoje pieniądze.Reszta też o tym wie i nikt nie chce płacić już WAM -cytat"ubezpieczenie chorobowe w szpitalu e-- tamm... bez dodatkowo opłacanego się nie wyleczę! - na chorobowe jak pójdę to mnie pracodawca zwolni a ZUS wypłaci mi zasiłek z najniższej 80% krajowej!! Renty też nie dostanę o czym świadczą przykłady obecnie zatrudnionych -więc PO co mi legalnie pracować- po co płacic legalne składki ZUS z których mnie OKRADNIECIE? no niech sam Minister powie POco -na WAS a mam Was ...

    Odpowiedz
  • Wy nie macie żadnej wiedzy jak to wszystko zreformować!!(2008-07-26 08:27) Zgłoś naruszenie 00

    każdy powinien mieć konto zdrowotne jak w banku na którym powinny być wykazywane składki i koszty za usługi medyczne ,wszystko to powinno podlegać kontroli ubezpieczonych. Młodzi powinni mieć kredyt zdrowotny a każdy kto wykorzystał swoje składki powinien płacić po powrocie do zdrowia składkę kompensacyjną aż sobie znowu konto uzbiera.Tylko tak uszczelnicie system -no ale do tego też należy zlikwidować KRUS . Osoby pracujące w szkodliwych warunkach miały by prawo do wyższego standartu bo z reguły płacą wyższe składki.

    Odpowiedz