W tym roku pracę w bankach znajdzie sześć tysięcy nowych osób

autor: Jolanta Góra07.07.2008, 03:00; Aktualizacja: 07.07.2008, 17:25

Obecnie pracowników szukają Eurobank, Citi Handlowy, BGŻ, PKO BP, Pekao. Banki szukają zarówno osób z doświadczeniem, jak i bez. Wysyłając do nich CV, warto znać specyfikę tej pracy, jej zalety i wady.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (14)

  • basienka(2008-07-07 07:38) Zgłoś naruszenie 00

    Czy doradca kredytowy to osoba biegająca po hipermarkecie,ubrana koniecznie w stroj galowy jak na własne wesele, i wciskająca wchodzącym klientom sklepu ulotki swojego banku? TAK i takim doradcom proponuje się umowę zlecenie ok.1000 zł brutto.Taką pracę zaproponował mi Lukas Bank,a jestem księgową z wcześniejszym kilkuletnim stazem pracy w innym banku.

    Odpowiedz
  • max(2008-07-07 09:30) Zgłoś naruszenie 00

    W sprzedaży i obsłudze zawsze są potrzebni pracownicy, choćby tacy jak pisze"basienka" albo ci którzy "wciskają" karty kredytowe. Z całym szacunkiem dla GP bardzo odkrywczy artykuł :)

    Odpowiedz
  • ??(2008-07-07 10:19) Zgłoś naruszenie 00

    jak to jest, ze zwykly naciagacz na karty kredytowe (doradca czy jak go zwal), biegajacy po centrum handlowym zarabia wiecej niz swietnie wyszkolony referendarz po studiach i aplikacji na posadzie ?

    Odpowiedz
  • inżynier(2008-07-07 11:44) Zgłoś naruszenie 00

    A cuż to za figura referendarz...!!!???

    Odpowiedz
  • Prawnik(2008-07-07 12:15) Zgłoś naruszenie 00

    A cóż to za figura inżynier :-)))

    Odpowiedz
  • ika(2008-07-07 14:22) Zgłoś naruszenie 00

    żadna praca nie hańbi a daje satysfakcję jeżeli są jej efekty.Ksęgowa niech będzie księgową nikt jej nie broni - księgowych też poszukują.

    Odpowiedz
  • alexis(2008-07-07 14:32) Zgłoś naruszenie 00

    biedni referendarze, nawet tu szukają zrozumienia tzn. pracy

    Odpowiedz
  • asesor(2008-07-07 19:39) Zgłoś naruszenie 00

    W pierwszej kolejności będą przyjmować gońców lub sekretarki (nawet te pryszczate).

    Odpowiedz
  • ref.(2008-07-08 14:57) Zgłoś naruszenie 00

    a asystenci sa erotycznymi dewiantami

    Odpowiedz
  • ref.2(2008-07-09 13:57) Zgłoś naruszenie 00

    W banku też ich nie brakuje, zwłaszcza tych, którzy tak podnoszą stopy

    Odpowiedz
  • śmiech!!!(2008-07-10 09:08) Zgłoś naruszenie 00

    tak, brakuje ale takich,że będą latać po miejscowościach z jęzorem na wierzchu i wieszać ulotki dot.usług kredytowych na ogrodzeniach ,bramkach i wszędzie gdzie się da. Bzdura - nie wciskajcie kitu,że są wolne miejsca pracy . Coś na ten temat wiem!

    Odpowiedz
  • Wladek(2008-07-10 11:56) Zgłoś naruszenie 00

    do du.py z takimi bankami !!
    te banki wogole nie czytaja przeslanych aplikacji !!
    daja co miesiac jedno i to samo ogloszenie !!
    ale zeby komus odpowiedziec i zaprosic na rozmowe to juz nie .. bo po co ?? to koncu szukaja kogos czy nie ?? czy te ogloszenia wszystkie sa tylko dla picu ?? a moze tylko sobie reklame robia ?? ... przy okazji zawracaja du.pe tylko powaznym osobom szukajacym pracy !!

    Odpowiedz
  • leszek (2016-07-05 16:15) Zgłoś naruszenie 00

    test

    Odpowiedz
  • kamila(2016-07-05 16:16) Zgłoś naruszenie 00

    Mi też udało się znaleźć w tym roku pracę w banku. Pracuję w oddziale kasy Stefczyka i jestem bardzo zadowolona z pracy.

    Odpowiedz