statystyki

Dodatek dla doświadczonych funkcjonariuszy tylko po ocenie

autor: Paulina Szewioła17.09.2020, 20:00
W projekcie przyjęto, że dokonanie realnej oceny jest możliwe tylko za okres, w którym policjant faktycznie pracował. Nie miałaby żadnych podstaw ocena za okres, w którym był nieobecny w służbie (np. z powodu choroby, urlopu).

W projekcie przyjęto, że dokonanie realnej oceny jest możliwe tylko za okres, w którym policjant faktycznie pracował. Nie miałaby żadnych podstaw ocena za okres, w którym był nieobecny w służbie (np. z powodu choroby, urlopu).źródło: ShutterStock

Ocena na potrzeby świadczenia motywacyjnego może być dokonana tylko wtedy, gdy podlegająca jej osoba była obecna w służbie łącznie 30 dni – tak wynika z projektu rozporządzenia w sprawie opiniowania służbowego policjantów.

Jest to związane z wejściem w życie 1 października br. ustawy o szczególnych rozwiązaniach dotyczących wsparcia służb mundurowych nadzorowanych przez ministra właściwego do spraw wewnętrznych, o zmianie ustawy o Służbie Więziennej oraz niektórych innych ustaw (wciąż czeka na publikację).


Pozostało 86% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Komentarze (5)

 • no (2020-09-18 09:27) Zgłoś naruszenie 130

  a kto będzie oceniał? Piotrowicz z TK?

  Odpowiedz
 • Liniowi czy Gaciowi?(2020-09-18 13:32) Zgłoś naruszenie 100

  Biurowi co nigdy prochu nie wąchali....bo reszty dawno nie ma.

  Odpowiedz
 • Po...r(2020-09-18 08:10) Zgłoś naruszenie 54

  Pracownik Państwowej Straży Rybackiej. Praca generalnie jest jak praca w Policji, z bronią, w święta, w nocy , itd, tylko bez żadnych przywilejów i dodatków. 2600zł na rękę ponad 15 lat pracy w tej instytucji, jako zwykły urzędnik. Właśnie powiedziałem adios.

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane