Tarcza: Dofinansowanie do wynagrodzeń dla osób na umowie zleceniu. Czy trzeba zmieniać treść umowy?

27.04.2020, 21:39; Aktualizacja: 28.04.2020, 11:57
umowa kontrakt

umowa kontraktźródło: ShutterStock

Czy w przypadku ubiegania się o dofinansowanie do wynagrodzeń dla osób na zleceniu lub innych podobnych umowach konieczna jest zmiana tych umów? Czy wystarczy porozumienie zawierane w trybie art. 15g ust. 14 specustawy o COVID-19? Na pytanie naszego czytelnika odpowiada ekspert.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane