500+ dla kobiet w ciąży?

14.07.2016, 11:32; Aktualizacja: 14.07.2016, 11:41
"W Polsce rodzi się rocznie kilka tysięcy niepełnosprawnych dzieci"

"W Polsce rodzi się rocznie kilka tysięcy niepełnosprawnych dzieci"źródło: ShutterStock

500 plus także dla kobiet w ciąży? Z takim pomysłem wystąpił Klub Przyjaciół Życia, proponując przyznanie świadczenia na dziecko od momentu stwierdzenia ciąży przez ginekologa.

Źródło: Źródło zewnętrzne

Polecane

Komentarze (9)

  • straszydło(2016-07-14 13:11) Zgłoś naruszenie 141

    Proponuję wypłacać 500 od momentu odbycia stosunku w celu poczęcia

    Odpowiedz
  • max(2016-07-14 12:11) Zgłoś naruszenie 121

    dla plemników też, ja mam ich dużo

    Odpowiedz
  • Janusz(2016-07-14 13:16) Zgłoś naruszenie 102

    Ciąża -> 500+ -> aborcja/dom dziecka -> ciąża -> 500+ -> aborcja/dom dziecka itd. Żyć nie umierać.

    Odpowiedz
  • fdfd(2016-07-14 15:19) Zgłoś naruszenie 81

    ja ******* 500+ od rozłożenia nóg, czy ich pogięło, a pracujący ************* do 70 lat, bo patologia się rozmnaża i musi mieć na wódę.

    Odpowiedz
  • dario(2016-07-14 13:36) Zgłoś naruszenie 61

    ale na pierwszą ciążę, czy na drugą - to nie powinno być z tego programu, jeśli już to powinno być całkowicie inne świadczenie

    Odpowiedz
  • o(2016-07-15 14:31) Zgłoś naruszenie 40

    A może płacić 1000 zł za chęć współżycia? Byle nie z J.Kaczyńskim , który jest jakiś dziwny .

    Odpowiedz
  • o(2016-07-15 09:43) Zgłoś naruszenie 30

    absurd

    Odpowiedz