Szejnfeld o prezydenckim referendum ws. służby zdrowia: to skandal

18.10.2008, 12:28; Aktualizacja: 18.10.2008, 16:51

W opinii wiceministra gospodarki Adama Szejnfelda (PO), skierowanie przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego wniosku do Senatu o referendum w sprawie służby zdrowia jest "działaniem skandalicznym".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (25)

  • świniopas.(2008-10-18 15:51) Zgłoś naruszenie 00

    Szczyt hucpy Powskiej. Kolejna purchawa partyjno-medialna z nadęciem gnilnym.
    Język ze chlewu u Leppera.

    Odpowiedz
  • poll(2008-10-18 17:38) Zgłoś naruszenie 00

    Skandal polega na tym, że taka gnida i złodziej siedzi w rządzie zamiast w kryminale.

    Odpowiedz
  • xyz(2008-10-18 17:52) Zgłoś naruszenie 00

    Następny id..ta dołączył do palikota.

    Odpowiedz
  • Tym(2008-10-18 18:26) Zgłoś naruszenie 00

    1,2 - was się powinno leczyć.
    3 - zero argumentów.

    Odpowiedz
  • ed(2008-10-18 18:31) Zgłoś naruszenie 00

    Tym a gdzie rym

    Odpowiedz
  • wyludnić i zabrać kraj(2008-10-18 18:55) Zgłoś naruszenie 00

    wasze "reformy" do jednej bramki tzn.;
    - jak pracodawca ma wydusić pracownika żeby się nie podniósł,
    - jak ciężary utrzymania państwa dołożyć na najbiedniehjszych i bezbronnych,
    - jak wyzysk uczynić mottem istnienia kraju,
    - jak podnieść prawie najwyższe na świecie stopy procentowe, niech rujnują,
    co robiświat w ktyzysie;
    - USA - 1,5% i UE - 1,8% stopy kredytowe Polska realnie ponad 20%,
    - mówią żeby obniżyć koszty pracy a Niemcy najwiękrzy EXPORTER ŚWIATA od ponad 5-lat ma najwyższe płace w EU a i na świecie podobnie???

    Odpowiedz
  • MAłGORZATA(2008-10-18 20:08) Zgłoś naruszenie 00

    PO - partia liberałów ludzi zamożnych.
    Zobaczycie co będzie jak ten projekt przejdzie.
    To Pan Szenjfeld i jego koledzy zgotują nam taki los ,że szkoda nawet dzisiaj o nim myśleć. Prezydent niechce żle.

    Odpowiedz
  • kapselek(2008-10-18 20:27) Zgłoś naruszenie 00

    Szejnfeld. Tusk i inni czy to aby są Polacy? a jeśli nie to czy zależy im na Polskim narodzie?

    Odpowiedz
  • Popieram PIS ale w tym temacie się nie do końca(2008-10-18 22:18) Zgłoś naruszenie 00

    z nim zgadzam . Najpierw należy jak najszybciej zabrać się za PSL który bezczelnie okpił zmiany do KRUSU głównie chroniąc własnych czołowych bogatych działaczy.
    KRUS powinien dzielić się na stawkę podstawową do 5 ha ,następnie dodatkową za każdy dodatkowy ha oraz powinien być tylko dla rolnika.
    Obecnie wielu z nich nawet gdyby posiadało 50 ha to by je podzieliło na syna odpisując 25ha i POsprawie . Frajerzy płaćcie nadal ale nie my.Pawlakowi odpowiadamy --Jeżeli bogatych rolników stać na dobrowolne ubezpieczenia to tym bardziej stać ich na urealniony KRUS i niech najpierw go płacą.!!!--spryciarzu.

    Odpowiedz
  • Tym(2008-10-19 00:16) Zgłoś naruszenie 00

    PO - partia 41% społeczeństwa - dużo mamy w kraju ludzi zamożnych. "Zobaczycie co będzie jak ten projekt przejdzie." - niewątpliwie, szkoda, że nie napisałaś co zobaczymy.

    Odpowiedz
  • wrona(2008-10-19 00:28) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Szejnfeld, zgadzam się z Panem.
    Ale proszę jeszcze zastanowić się nad "zapobieganiem" a nie tylko leczeniem. Co z profilaktyką???

    Odpowiedz
  • obserwator(2008-10-19 08:47) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Szejnfeld jutro Pawlak zrobi z panem porządek,już PSL to zapowiedziało jak ten porządek w służbie zdrowia będzie wyglądać,gratuluję IM pomysłu !!!.

    Odpowiedz
  • olo(2008-10-19 09:45) Zgłoś naruszenie 00

    Wszędzie to samo nasz rząd , nasz rząd to i tamto i w kółko pierduły . Co za arogancja . Wszystko wiemy najlepiej . Tak już było przed 1989 !! Jedna partia reszta dno. Dlaczego oficjalnie ekipa rządowa mówi , że naród nie będzie w stanie odpowiedzieć na proste pytanie ??? Dlaczego wręcz stwierdza , że naród to przygłupy których trzeba prowadzić jak dziecko we mgle. Dawno władza tak nikomu nie odbiła sodówką . Ale może mają rację - przecież to ten naród wybrał tych cwaniaków ...

    Odpowiedz
  • filologini(2008-10-19 11:10) Zgłoś naruszenie 00

    Ani PO, ani PIS, ani żadna inna robiące na polityce interesy partia nie ma monopolu na mądrość. Ci ludzie zapominają, ze mają reprezentować swoich wyborców. Głosowałam na PO, ale partia ta w chamski sposób mnie oszukała. Nie zrealizowała ani jednej ze swoich przedwyborczych obietnic, a w tej chwili, metodami rodem z Korei działa wbrew mojemu interesowi. Co można zrobić w tym niby demokratycznym kraju z politykiem, który oszukuje wyborcę? Normalnie to ich miejsce powinno być w kryminale.

    Odpowiedz
  • PObludnkow,SLDupki,Demo(kraci)ny to ZBRODNIARZE choloty antypolskiej(2008-10-19 12:01) Zgłoś naruszenie 00

    Tu naprawde szkoda opinii i gadac ,trzeba to scierwo usunac od jakielkolwiek wladzy w Polsce.Oszusci skupieni w Platformie Obludnikow,SLDupkow,Demo(krat)now,calej lewicy zbrodniarzy i dziwka zdradzajacaPSL to kontynuatorzy tego samego burdelu komunistycznego tylko przebarwieni i dokonujacy oszustwa,zbrodnie i bandytyzm nowoczesnymi metodami,wspierani przez klamcow medialnych wrogich Polsce i Polakom.Dopoki tego scierwa nie usuniemy i nie rozliczymy Polska nie bedzie sie rozwijac,w wrecz Polacy zostana powoli i nowoczesnie wepchnieci do niewoli.Polska nie musi miec zadnej zbrodniczej lewicy,czy Obludnikow,Polska ma byc z Polakow i dla Polakow,oczywiscie goscinna dla obcych ale obcy nie maja prawa decydowac lecz stosowac sie do naszych polskich praw gosciny inaczej wynocha z Polski.Musimy oczyscic Polske z tego scierwa w,/wymienionego.Szczegolnie my mlodzi nie mozemy pozwalac tym starym zbrodniczym rupieciom nas zniewalac.Wybory,idziemy wszyscy i glosujemy na prawych ,rdzennych Polakow

    Odpowiedz
  • Ania(2008-10-19 12:12) Zgłoś naruszenie 00

    To Szejnfeld pokazuje horror polskiemu spoleczenstwu,kolejny Obludnik Platformy pajacy antypolskich

    Odpowiedz
  • Tym(2008-10-19 14:10) Zgłoś naruszenie 00

    Panie spod 15 i 16: podaję adres dla pana:
    Pruszków - Tworki, ul. Partyzantów 2 /4

    Odpowiedz
  • do 'Tym"(2008-10-19 14:28) Zgłoś naruszenie 00

    Podales adres komus na ul.Partyzantow,czzbys byl jednym z tych lewicowych partyzantow,ktorzy nielegalnie tworza oddzial zbrodniarzy na terenie Polski? Moge ci podac adres gdzie wala lewicowe swinie i wieprze w morde

    Odpowiedz
  • 18 podal sped swin komunistycznych(2008-10-19 14:43) Zgłoś naruszenie 00

    pod tym adresem czesto odbywa sie sped komunistycznych swin i wieprzy

    Odpowiedz
  • 1910(2008-10-19 14:56) Zgłoś naruszenie 00

    Madeleine Albright: Kiedy nie jest się idealistą, nie wiadomo, w którą stronę należy iść. Kiedy nie jest się realistą, nie wiadomo, jak tam dotrzeć.
    Niestety, jak się przekonałem, ideały mają b. często wartość śmieci
    – część z nich się wykorzystuje... po przetworzeniu.
    Ponieważ wszystko ma swoją przyczynę, tak i to zjawisko. A mianowicie jest nią karanie idealistów (...), a nagradzanie ludzi nikczemnych, egoistycznych, pazernych, cwaniaków, w tym koniunkturalistów.

    Dlaczego tak się dzieje.

    Otóż większość (...) ludzi nie ma zdolności do obiektywnej samooceny, krytycznego podejścia do siebie i właśnie takiej części wymienieni osobnicy zawdzięczają powodzenie. Póki decyzje dotyczące najważniejszych spraw będą podejmować tacy ludzie, wszyscy, a więc i ta, opisana większość, to takie będą tego konsekwencje. Chodzi więc o to, by stworzyć rozwiązania systemowe, które przerwą ten obłędny łańcuch – że jedne wypaczone jednostki wybierają następne, a te jak się dorwą do władzy to wciągają

    Odpowiedz