Wielka Brytania: dlaczego Cameron atakuje Polaków?

autor: Marcin Hadaj18.01.2014, 07:00; Aktualizacja: 20.01.2014, 13:28
Londyn

Londynźródło: ShutterStock

Zła jestem tylko dlatego, że uderzył w Polaków. Powinien wspomnieć o innych nacjach. Martwi mnie nie awantura polityczna, ale raczej to, że takie deklaracje zmienią nastawienie zwykłych Brytyjczyków - mówi Anna Chalimoniuk absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Wyjechała z Polski dwa lata temu, mieszka w Newcastle w Irlandii Północnej.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (8)

  • kora(2014-02-01 12:55) Zgłoś naruszenie 10

    Denerwuje mnie określenie "partner". Partner to w interesach lub w tańcu. W życiu rodzinnym jest mąż, a jak nie mąż to konkubent, kochanek, kochaś, a dosadniej - ...

    Odpowiedz
  • Dlaczego(2014-01-18 08:53) Zgłoś naruszenie 00

    Polacy zmuszeni są przez poczynania rządu PO+SLD+PSL i Ruchaj Janusza, pracować poza granicami Polski?

    Odpowiedz
  • krol(2014-01-18 09:35) Zgłoś naruszenie 00

    Niedawno media obiegła wiadomość, że członkowie rządu przyznali sobie za rok 2013 ponad 102 mln zł premii ( za wybitne osiągnięcia) czyli ok 3 razy więcej niż zebrała WOŚP podczas finału. "Ciekawe" kto z tych pieniędzy zrobi lepszy pożytek?

    Odpowiedz
  • i to(2014-01-18 09:48) Zgłoś naruszenie 00

    "Rzucamy ziemię skąd nasz ród w bełkocie obcej mowy jakiż my naród ? jaki lud ? jaki z nas szczep piastowy..? I choć nam inny pluje w twarz i karki nam przygina my zapatrzeni w cudzy blask wolimy zapominać Że Ojców naszych w cierniowych koronach wieźli do nieba w bydlęcych wagonach Rzucamy ziemię skąd nasz ród nikt z chrobrych już nie żyje a Jaśka Złoty Róg jak pies przed pustym domem wyje ! PS Jeśli ten krwotok nie ustanie z naszej chorągwi biel zostanie... widomy kres sprzedanych racji haniebny znak kapitulacji... Złamane drzewce z biała zdradą nad rozwaloną barykadą... jeśli ten krwotok nie ustanie Requiem tylko nam zostanie Żałobny śpiew nad samym sobą kredowa twarz nad czarną wodą jeśli ten krwotok nie ustanie... kto nam zapewni zmartwychwstanie"

    Odpowiedz
  • Ziutel(2014-01-18 11:34) Zgłoś naruszenie 00

    Dobrze kobitka pisze ! Jesteśmy zdolni i pracowici,ze zdolnością do kombinowania jak rzadko. Jeśli to twórcze - ok, gorzej jak destrukcyjne. Mogłem wyjechać do Niemiec 20 lat temu i pierwsze przykazanie jakie dostałem, to "omijaj Polaków". Było to dla mnie szokiem. Dziś już nie. W sumie nie pojechałem (żałuję), dałem sobie radę w kraju - ale po 65 dalej zapieprzam aż miło i do śmierci to się nie zmieni. Konkluzja: chyba jedna i ta Pani to powiedziała - z naszymi "zaletami" narodowymi zawsze będziemy pomiotem dla wszystkich normalnych ludzi ! A żal...

    Odpowiedz
  • amiga(2014-01-18 16:30) Zgłoś naruszenie 00

    Dziwne to, aby kraj pobytowy wypłacał zasiłki za dzieci wychowujące się w Polsce. Jaka z tego korzyść dla tego kraju?

    Odpowiedz
  • filipek407(2014-01-20 20:36) Zgłoś naruszenie 00

    ale Pani Ania wlasnie zalicza sie do kombinatorow i wyludzaczy i rzad powinienen zaczac wlasnie od takich osob jak Pani-bez pracy nic sie nie nalezy
    oprocz biletu powrotnego,chwala Bogu ze Pani nie bylo 3 miesiace wczesniej,bo by Pani wyludzila 3 extra misiace zasilkow,ktore sie Pani NIE NALEZA

    Odpowiedz