Mniej pracujących na dwóch etatach

autor: Janusz K. Kowalski31.08.2011, 03:00; Aktualizacja: 03.09.2011, 09:21

Liczba osób, które mają dodatkowe zatrudnienie, w ciągu roku spadła o 40 tys., do nieco ponad 1,1 mln. Eksperci oceniają, że najlepsi fachowcy nadal będą mogli liczyć na dodatkowe źródła dochodów, a liczba osób pracujących w więcej niż jednym miejscu nawet jeśli spadnie, to bardzo nieznacznie.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (3)

 • zwz(2011-08-31 13:27) Zgłoś naruszenie 00

  Ciekawe ilu pracuje na 2 etatach pracowników którzy pracują u prywaciarza

  Odpowiedz
 • gucio(2011-08-31 07:04) Zgłoś naruszenie 00

  Nauczyciele zarabiają dobrze. Nie ma chętnych do pracy w wakacje. Często do pracy w różnych szkołach zmuszeni są nauczyciele, którzy w jednej szkole nie mają całego etatu. Nauczyciele nawet jeśli pracują w różnych szkołach to daleko im do 40 godz./ tygodzien.

  Odpowiedz
 • zxz(2011-08-31 06:48) Zgłoś naruszenie 00

  1.
  "...a godziny pracy mogą rozplanować elastycznie, przed południem lub po południu – wyjaśnia Urszula Kryńska z Banku Millennium. Nie mają więc na ogół problemów z godzeniem pracy dodatkowej z pracą główną."
  2.
  ..."– Nie odbierają one miejsc pracy bezrobotnym, bo gdyby bezrobotni mieli takie same kompetencje, to pracodawcy decydowaliby się na ich zatrudnienie m.in. ze względu na ich większą dyspozycyjność, która jest ograniczona w przypadku tych, którzy mają już pracę" --- nic bardziej pokrętnego dawno nie słyszałem a prawda jest taka.

  - Zbychu ma nienormowany czas pracy, Rychu koordynuje i uzgadnia w mieście zajmuje mu to 6 godzin dziennie . Zocha bierze robotę do chaty i siedzi nad nią do północy.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane