Absolwenci KSAP, którzy nie podjęli pracy jako urzędnicy, zwrócą pieniądze uczelni

autor: Urszula Mirowska-Łoskot08.06.2011, 03:00; Aktualizacja: 08.06.2011, 10:51

Osoby, które po ukończeniu Krajowej Szkoły Administracji Publicznej nie podjęły pracy jako urzędnicy, zwrócą pieniądze uczelni. Zrobią to, mimo że Trybunał Konstytucyjny uznał to za niezgodne z konstytucją.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (1)

  • koko(2011-06-08 14:20) Zgłoś naruszenie 00

    I bardzo słusznie. To samo powinno tyczyć absolwentów WSZYSTKICH PAŃSTWOWYCH niepłatnych UCZELNI. Kształcimy lekarzy, inżynierów, urzędników, nauczycieli, politologów itd. a pózniej ci ludzie BIORĄ dyplom uczelni i natychmist wyjeżdzają za granicę w poszukiwaniu dobrze płatnej pracy. Przy czym za wykształcenie zapłcili wszyscy Polacy w nadziei ,że medyk, inżynier czy nauczyciel przez conajmniej 7 czy 10 lat popracuje w kraju. Jeżeli NIE to taki student powinien być ZOBOWIĄZANY DO ZWROTU poniesionych na kształcenie nakładów pieniężnych.
    Dzisiaj uczelnie medyczne kształcą na ful medyków a ci nawet nie zamierzają podjąć pracy w Polsce.
    Niech więc student zapłaci za swoje studia tak jak to jest w USA czy W.Brytanii a potem niech robi ze swoim dyplomem co tylko mu się podoba.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane