MS i BCC apelują: pomóżcie młodym, dając im pracę

27.04.2011, 14:06; Aktualizacja: 27.04.2011, 14:14

Ministerstwo Sprawiedliwości i Business Centre Club apelują do pracodawców, by włączyli się do programu Jonatan. Daje on szanse na pracę młodzieży, której bez pomocy trudno znaleźć zatrudnienie.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (2)

  • czytam(2011-06-22 08:31) Zgłoś naruszenie 00

    do K - ale jak udowodnic, nawet jak zatrudnia sie corke/ ziecia kogos wplywowego- to przez konkurs.. kazdy wie ale nikt nie tego udowodni

    Odpowiedz
  • K(2011-04-28 15:19) Zgłoś naruszenie 00

    MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOŚCI MUSI KONIECZNIE SKONTROLOWAĆ KTO ZAJMUJE DANE STANOWISKO W PRACY. OBECNE ŹRÓDŁA MÓWIĄ, ŻE CO 1-1,5 OSOBA JEST ZATRUDNIONA PO ZNAJOMOŚCI PRZEZ PROPAGOWANIE NEPOTYZMU I TO NA BARDZO PRESTIŻOWYCH STANOWISKACH (najczęściej bez kwalifikacji) OD NAUCZYCIELI PO SŁUŻBĘ ZDROWIA. MŁODZIEŻ Z UPRAWNIENIAMI I KWALIFIKACJAMI ZAWODOWYMI TEŻ POWINNA MIEĆ PRAWO DO PRACY, A TYM CZASEM EMERYCI SPYCHAJĄ JĄ NA ZASIŁEK DLA BEZROBOTNYCH ALBO DO CENTRUM POMOCY SOCJALNEJ ,SAMI NIE DOKSZTAŁCAJĄC SIĘ A NA SWOJE MIEJSCA ZATRUDNIAJĄC CÓRKI CZY SYNÓW. TO MUSI SIĘ ZMIENIĆ, INACZEJ MŁODZIEŻ ZWRÓCI SIĘ DO TRYBUNAŁU SPRAWIEDLIWOŚCI ORAZ RZECZNIKA PRAW OBYWATELSKICH O TO, ŻE ODBIERANE JEST IM PRAWO DO PRACY ORAZ ŻE SA SPYCHANI NA MARGINES ŻYCIA. GDZIE TUTAJ DYREKTYWY UNIJNE , GDZIE DZIAŁANIA MINISTER FEDAK? EMERYCI NIE ROZUMIEJĄ, ŻE ZUS NIE WYPŁACI IM NALEŻYTEJ EMERYTURY SKORO MŁODYCH NIE MA NA RYNKU PRACY I KTO MA JE UTRZYMYWAĆ ZE SKŁADEK , JAK NIE MŁODZI? DALSZE PRZEDŁUŻANIE SOBIE PRACY (NAWET PO OSIĄGNIĘCIU WIEKU EMERYTALNEGO) NIC NIE ZMIENI, WRĘCZ POGORSZY JESZCZE SPRAWY Z WYPŁATĄ ŚWIADCZEŃ EMERYTALNYCH.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane