Polacy nie boją się bezrobocia: Jak stracę pracę, znajdę następną

09.11.2010, 08:52; Aktualizacja: 09.11.2010, 11:43

Trzy czwarte Polaków uważa, że w razie konieczności są w stanie w ciągu paru miesięcy znaleźć sobie dobrą posadę. Tylko 8 proc. poważnie obawia się utraty pracy w ciągu najbliższego pół roku.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (9)

  • inka(2010-11-09 10:13) Zgłoś naruszenie 00

    dziennikarzowi który te bzdury wypisuje ,żeby je na sobie sprawdził życzę z całego serca,następnym razem może pomysli

    Odpowiedz
  • D.(2010-11-09 11:01) Zgłoś naruszenie 00

    nie znają realiów, są zbyt daleko od ludzi, z myśleniem u państwa dziennikarzy i wyciąganiem wniosków nie najlepiej. Papieram - może im też się przydaży bezrobocie, a znajomości zawiodą.

    Odpowiedz
  • A3D(2010-11-09 13:21) Zgłoś naruszenie 00

    Polacy nie wierzą politykom, dziennikarzom, prawnikom.
    Polacy nie wierzą sondażom.
    Polacy, wszyscy? Ten redachtór albo napił się szaleju, albo pod kołderką napisał post.
    Ale cóż, wierszówka.

    Odpowiedz
  • Leonardo da V.(2010-11-09 15:07) Zgłoś naruszenie 00

    Sondaż został przeprowadzony na reprezentatywnej grupie zawodowych posłów ,polityków i urzędasów.

    Odpowiedz
  • MB(2010-11-09 16:45) Zgłoś naruszenie 00

    Gdzie są te zagłębia inwestycyjne w naszym kraju? Tylko kryzys kryzysa goni. Jak bym miała wyjechać do pracy w zagłębie inwestycyjne, to bez namysłu choćby jutro.Ten artykuł tylko s r a t y taty, gacie w kraty.

    Odpowiedz
  • oszukana-54(2010-11-09 17:00) Zgłoś naruszenie 00

    Bzdura ...bzdura ...bzdura ...głupoty pan pisze panie redaktorze !!!Oby pan nie musiał szukać pracy miesiącami!

    Odpowiedz
  • ala56(2010-11-09 17:41) Zgłoś naruszenie 00

    A to jakaś namiastka propagandy sukcesu? Co to za bzdety?

    Odpowiedz
  • Kolesie nie sa bezrobotni,bo krasc umia. Kronikarz(2010-11-09 19:09) Zgłoś naruszenie 00

    Kolejne gow/no PO propagandy POTuskowej holoty bandziorow.Kolesie sie nie martwia o bezrobocie,bo jeszcze troche majatku Polski zostalo do rabunku.

    Odpowiedz
  • przyszły pracownik(2010-12-16 13:54) Zgłoś naruszenie 00

    co za fatalny wywód , niech ten dziennikarzyna poszuka sobie pracy yo się na własnej skórze przkona jaka to rozkosz

    Odpowiedz