To już pewne: Trzech Króli dniem wolnym od pracy

24.09.2010, 09:35; Aktualizacja: 24.09.2010, 18:40

6 stycznia, czyli święto Trzech Króli, będzie dniem wolnym od pracy - zdecydował w piątek Sejm, nowelizując Kodeks pracy i ustawę o dniach wolnych od pracy. Nowelą zajmie się jeszcze Senat.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (35)

  • aaaaaaa(2010-09-24 10:06) Zgłoś naruszenie 00

    co za bzdura, po co komu wolne w styczniu, stary system byl lepszy

    Odpowiedz
  • realista(2010-09-24 10:25) Zgłoś naruszenie 00

    Co to znaczy zwróci gospodarce? Lewiatanowcom, Mordasewiczom da dodatkowo jeden dzień do wyzysku. Tak to należy nazywać. Chyba nikt już nie ma wątpliwości że to oni tworzą obecny Kodeks pracy. Poza tym wybrali dobry moment, bo tylko w przyszłym roku jest to 1 za 1. W innych latach wychodzi jeden dzień wolny za dwa zabrane. Popatrzcie w kalendarz. Ot kolejny przykład perfidii POpaprańców.

    Odpowiedz
  • Temat zastępczy(2010-09-24 10:26) Zgłoś naruszenie 00

    Niech media zajmą się kręceniem lodów przez rząd Tuskowo - Komorrowski.

    Odpowiedz
  • Jarocka z Krakowa(2010-09-24 10:28) Zgłoś naruszenie 00

    Jak dobrze,ze w Polsce ludzie nie swietuja lewac.kich oprawcow jak Lenin,Stalin,Marks,Trocki,Marchlewski,Jaskiernia,Oleksy,Kwasniewski,Tusk,Schetyna,Miro i POkrewne kanalie !

    Odpowiedz
  • Kto jest w Palacu Prezydenckim? Agent? B(2010-09-24 10:30) Zgłoś naruszenie 00

    Wczoraj byl artykul,ze "nie ma juz barierek przed Palacem Prezydenckim" ale w Palacu Prezydenckim jest sowiecki agent WSI Bronislaw Komorowski !

    Odpowiedz
  • amo85(2010-09-24 10:33) Zgłoś naruszenie 00

    zgadzam się

    Odpowiedz
  • sceptyk(2010-09-24 10:52) Zgłoś naruszenie 00

    A ja ,żądam święta "siedmiu krasnoludków i sierotki Marysi " w dniu 22 lipca.
    Przynajmniej można się wtedy poopalać .

    To święto było by zdecydowanie bardziej wiarygodne ,niż bajka o 3 królach.

    Odpowiedz
  • Ks(2010-09-24 10:56) Zgłoś naruszenie 00

    a ja ma w dupie bo mam wakacje cały rok bo jestem księdzem

    Odpowiedz
  • Do IP:91.94.172 - głupcze(2010-09-24 10:57) Zgłoś naruszenie 00

    To jest prezydent RP którego wybrało społeczeństwo.
    Ciebie by nawet pies osikać nie zechciał - jesteś na poziomie słupka w płocie /idiota i nieuk/.

    Odpowiedz
  • m(2010-09-24 11:07) Zgłoś naruszenie 00

    do 10. spookojnie, to pewnie jakichś frustrat z PiS pisze po 4 przegranych przez Jarka wyborach. Zamiast uszanować wolę wyborców, obraża się na nich jak mały chłopiec w piaskownicy.

    Odpowiedz
  • pytajacy(2010-09-24 11:12) Zgłoś naruszenie 00

    Ta cała uchwała sejmu w sprawie ustanowienia świętem trzech króli , jest
    nie zgodna :

    - Z KONKORDATEM
    - Z KONSTYTUCJĄ
    - ZE ZDROWYM ROZSĄDKIEM

    Ciekawy jestem ,czy SLD zdobędzie się na odwagę i zaskarży ją do Trybunału Konstytucyjnego .

    Odpowiedz
  • mk(2010-09-24 11:37) Zgłoś naruszenie 00

    Masakra, kto świętuje św.3 króli w taki sposób że musi mieć tego dnia wolne, ponoć nie żyjemy w państwie kościelnym i nie rządzi nami kościół.
    Do d... do wszystko!

    Odpowiedz
  • obywatel(2010-09-24 11:40) Zgłoś naruszenie 00

    ...no jasne..a czemu nie ma dni wolnych od głupoty??? ...jesteśmy tak bogatym państwem...że właściwie możemy mieć 365 dni w roku wolnych...a czemu nie ?!?!?!?!

    Odpowiedz
  • Swieto Komoruski i POTusk @ zaczek(2010-09-24 11:46) Zgłoś naruszenie 00

    Oszust Tusk i sowiecki agent WSI Komorowski chcieliby swietowac najlepsze zlodziejstwo,bandziorstwo,szabrownictwo,zaprzanstwo.Nakradli juz wiele,ze moga swietowac ze swoimi mocodawcami i propaganda PO.stkomu.nistycznej agentury agitowac do swieta Obludnikow !

    Odpowiedz
  • Fix(2010-09-24 11:48) Zgłoś naruszenie 00

    Lewica nie może zaskarżyć tego bubla, gdyż ma tylko 44 szable.

    Odpowiedz
  • ujhg(2010-09-24 12:38) Zgłoś naruszenie 00

    Znowu Czarna Mafia Zwyciężyła.

    Odpowiedz
  • dfsw(2010-09-24 12:39) Zgłoś naruszenie 00

    Znowu Czarna Mafia Zwyciężyła.

    Odpowiedz
  • n(2010-09-24 13:09) Zgłoś naruszenie 00

    Ciekawy jestem jak głosował Palikot.
    Przecież ,ostatnio deklarował sie jako antyklerykał .

    Ale on jest chyba tylko farbowanym lisem , wypuszczonym przez PO ,w celu marginalizacji SLD.

    To głosowanie demaskuje go.

    Odpowiedz
  • olga(2010-09-24 13:21) Zgłoś naruszenie 00

    osobiscie uwazam ze lepiej byloby ustanowi dniem wolnym Wielki Piatek. jest to wazny dzien dal wiekszosci Polakow i okres praktycnie juz swiateczny. w zamian zlikwidowac lany poniedzialek.

    Odpowiedz
  • cfdr(2010-09-24 13:58) Zgłoś naruszenie 00

    Swieto 3 kroli jest ale musi byc inny dzien roboczy zeby gospodarka nie tracila n dniach wolnych. Kazdy o tym wie.

    Odpowiedz