Młodzi bezrobotni: nawet 3 miliony w 2011 roku

autor: Ewa Wesołowska06.09.2010, 07:54; Aktualizacja: 06.09.2010, 16:17

Nawet 3 miliony dwudziestolatków mogą być bez pracy w 2011 r. W najgorszej sytuacji są studenci kierunków humanistycznych. Rośnie niechęć dla emigracji.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (34)

  • emeryt(2012-03-14 13:37) Zgłoś naruszenie 00

    Jak to możliwe ,że w Polsce można pobierać emeryturę i jeszcze do tego pracować. Albo jedno albo drugie jak ktoś chce pracować to niech rezygnuje z emerytury.

    Odpowiedz
  • km(2011-09-18 12:14) Zgłoś naruszenie 00

    B Y Ż Y Ł O S I Ę L E P I E J !!!

    Odpowiedz
  • rene(2011-04-02 11:36) Zgłoś naruszenie 00

    przy spadającej liczbie miejsc pracy trudno by bezrobocie malało GENIUSZE !! zresztą jak ktoś ma robić na najniższą średnią to juz lepiej żebrać bo niestety życie i utrzymanie przewyższa dochody uzyskane przez najmniej zarabiających... a jak rząd podnieca się tym że Polacy mogą wyjechać za granicę za chlebem to pogratulować tępych wyborców

    Odpowiedz
  • zqs(2010-09-24 00:46) Zgłoś naruszenie 00

    ***** z PiSu idźcie pod krzyż i masturbujcie się, kto wam dał internet gnoje aby takie głupoty pisać. KUPCIE SOBIE KOTA I WYNOCHA Z POLSKI OSZOŁOMY

    Odpowiedz
  • bezrobotna magister(2010-09-09 14:36) Zgłoś naruszenie 00

    ja rok po obronie nadal bezrobotna-uczelnia państwowa tryb studiów dzienny Wawa

    Odpowiedz
  • mak(2010-09-07 14:59) Zgłoś naruszenie 00

    niech zatrudniają więcej emerytów i rencistów

    Odpowiedz
  • zxv(2010-09-07 00:33) Zgłoś naruszenie 00

    Trzeba rozruszac rynek mlodych osob ktore by podjely zatrudnienie nawet na wlasny rachunek.

    Odpowiedz
  • Yorg(2010-09-07 00:13) Zgłoś naruszenie 00

    HAHA HIHI a ponos brak jest ludzi ktorze beda na emerytow pracowac
    a tu co vidac NIEROBOW CORAZ VIECEJ
    A IRLANDIO JEST JUZ ZAPCHANO
    MOZE NA KSIEZYC zabrac ten nierzad z słoncen peru hihihoho
    ZWIEKSZYC ETATY URZEDASOW
    straze miejskie poviekszyc
    kopalnie pozamykac
    huty,banki
    stworzyc RAJ NIEROBOW
    POLAK POTRAFI-HIHI

    Odpowiedz
  • do 25(2010-09-06 22:45) Zgłoś naruszenie 00

    Normalny raczej nie jestem i póki co nie chcę być. Masz racę pomyślałem schematycznie. Czyżby się dokonało, jesteś obrażonym wyborcą PO?

    Odpowiedz
  • do 23(2010-09-06 21:44) Zgłoś naruszenie 00

    ja jedynie schodze do poziomu Palikota..tego mnie nauczyło PO

    Odpowiedz
  • do 23(2010-09-06 21:43) Zgłoś naruszenie 00

    a skad ten wniosek, że jestem z PiS?
    Normalny jestes?
    Wydaje ci sie, że kazdy kto nie przepada za idiotami z PO to musi byc z PiS?

    Odpowiedz
  • do taka jaet prawda(2010-09-06 21:12) Zgłoś naruszenie 00

    Kolego, ja też nie głosowałem na PO a kiedy widzę naszego prezydenta, mnie mdli. Jednak jeżeli chcesz przekonać kogoś do PiS, to nie obrażaj, wysil się trochę a może czas spędzony przed komputerem nie będzie stracony.

    Odpowiedz
  • Olek(2010-09-06 20:57) Zgłoś naruszenie 00

    Żadne propozycję nie rozwiążą problemu, gdy rząd jest zainteresowany niszczeniem gospodarki. Gdy Pan Prezydent zachwyca się osiągnięciami PO: "mamy swoją, Polską Statuą Wolności..." - te dźwigi, tak pięknie rozwalonych stoczni... Nawet najbardziej pracowitym ręce opadają.

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2010-09-06 20:18) Zgłoś naruszenie 00

    Bierzcie przykład młodzi bezrobotni z Karpiniuka, on tez był bezrobotny.
    Ale wyystarczy dac tylko du.py PO, jak Karpiniuk, by miec zajęcie jako prostytutka PO

    Odpowiedz
  • Do mlodych bezrobotnych wyksztalconych(2010-09-06 19:03) Zgłoś naruszenie 00

    Poki co , czytajcie "Ill Fares The Land" Tony'ego Judt"a.

    Odpowiedz
  • Emeryt powiedzialby:(2010-09-06 18:42) Zgłoś naruszenie 00

    Cala nasza nadzieja w tych 3 mln mlodych bezrobotnych.

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2010-09-06 18:01) Zgłoś naruszenie 00

    Karpiniu z PO tez byl bezrobotny..zrobili z niego lokaja w PO i zaraz znaazł prace.. nosił teczke za Tfuskiem

    Odpowiedz
  • Emigrant(2010-09-06 17:50) Zgłoś naruszenie 00

    Polsko! dlaczego tak strasznie bolisz?... kradniesz moje łzy i moją duszę...

    Odpowiedz
  • Realista(2010-09-06 17:20) Zgłoś naruszenie 00

    PLATFORMA OBYWATELSKA I DZIESIĘĆ ZOBOWIĄZAŃ

    POLSKA ZASŁUGUJE NA CUD GOSPODARCZY

    1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy
    2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty
    3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic
    4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ
    5. Uprościmy podatki – wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych
    6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012
    7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku
    8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce
    9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet
    10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją.


    A czyja to wina
    Naopowiadano bajek obiecano cuda
    A ludek kupił
    A więc nie narzekać

    Przypominam tylko smutne fakty
    Szuflady pełne ustaw i po trzech latach efekty

    Jedyna reforma to ludzie po czterdziestu latach pracy idą na zasiłek przedemerytalny
    Netto 760 zł
    A cała reszta po 15 – 20 latach pracy pełna emerytura
    Śmiać się czy płakać???
    Ale w końcu ludek głosował i dalej głosuje na obiecane cuda to macie
    A wiec nie narzekać i nie zwalać na PIS
    Hi hi

    Odpowiedz
  • jkjy(2010-09-06 17:05) Zgłoś naruszenie 00

    Młodzi niech zaczną samodzielnie myśleć, a nie słuchają aparatczyków- manipulatorów i propagandystów z PO i ich sponsorów. Nasz kraj jest źle zarządzany i rozkradany. Na oczach narodu likwiduje się polski przemysł i miejsca pracy. Czas na zmiany.

    Odpowiedz