Tusk: będę wspierał działania zmierzające do ograniczenia becikowego

24.07.2009, 16:28; Aktualizacja: 24.07.2009, 16:43

Premier Donald Tusk powiedział dziś, że będzie wspierał działania zmierzające do ograniczenia becikowego. Jak podkreślił, jednorazowy zasiłek za urodzenie dziecka należy się przede wszystkim rodzinom w gorszej sytuacji materialnej.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (13)

  • Łukasz(2011-11-16 22:13) Zgłoś naruszenie 00

    chcieliscie tuska ? hahaha to macie !! glosujcie na PO idioci popieprzeni ! ! ! co z niego macie ? nawarzyliscie piwa to teraz je wypijecie ! ! ! brawo ! ! !

    Odpowiedz
  • ira(2009-09-16 21:59) Zgłoś naruszenie 00

    Tusk traktuje nasze dzieci jak pasożytów ,i myśli że te grosze na dzieci to wielki majątek który można obniżyć,a w Unii Europejskiej dzieci dostają godziwe pieniądze za które rodzice mogą je ubrać i wyżywić i są dumni że kobiety chcą zakładać rodziny.Dni Tuska są policzone w naszym rządzie,już nikt nie nabierze się na jego piękne słówka i obietnice.

    Odpowiedz
  • młody liberał(2009-07-26 10:46) Zgłoś naruszenie 00

    PLATFORMA ma się dobrze i wygra wybory a PIS będzie w tej wygranej będzie miał poważny udział czyli czym wiec PIS w mediach tym donald Tusk spokojniejszy o swoją prezydenturę.

    Odpowiedz
  • irena(2009-07-25 22:47) Zgłoś naruszenie 00

    nie mogę doczekać się wyborów parlamentarnych, myślę, że Tusk zniknie, bo ludzie chyba w końcu nabiorą rozumu

    Odpowiedz
  • bulba(2009-07-25 13:44) Zgłoś naruszenie 00

    Donald Kłamliwy
    -"Czasem mam ochotę powiedzieć prawdę, ale - to zabrzmi dziwnie - w tej mojej funkcji mówienie prawdy nie jest cnotą.
    -Nie za to biorę pieniądze i nie to powinienem tam robić". wywiad "Przekrój", nr 15 z 2005

    Odpowiedz
  • e(2009-07-25 12:26) Zgłoś naruszenie 00

    Niektórzy przewidywali, że tak będzie. o co było wpuszczać tyle zagranicznych koncernów ijeszcze fundować im zwolnienia podatkowe.

    Odpowiedz
  • Andrzej(2009-07-25 00:12) Zgłoś naruszenie 00

    Klasyczny przykład błednego myślenia. W najlepszym interesie społeczeństwa jest aby dzieci wychowywały się w zamożnych rodzinach. Osczędności znikome a polityczny szum jest wielki. A i zbieranie zaświadczeń też zapewne uprzykrzy życie pół milonowi rodziców. Może warto przypomnieć politykom że dane makroekonomiczne wskazują na istnienie transferu zysków zagranicznych koncernów z kraju za granicę celem uniknięcia płacenia podatków na skalę sięgającą miliardów euro. Może warto zacząć egzekwować należne podatki a nie sięgać do kieszeni zwykłych ludzi zwiększając podatki i robiąc na nich oszczędności.

    Odpowiedz
  • POLAK...(2009-07-24 22:45) Zgłoś naruszenie 00

    TO ON JEST TAKI POLAK CZY IDZIE PO DZIADKU I MA CHARAKTER DZIADKA PO TRUPACH...

    Odpowiedz
  • wreszcie dobry pomysł PO(2009-07-24 22:17) Zgłoś naruszenie 00

    Chyba po raz pierwszy muszę pochwalić Tuska za działania, jakie planuje podjąć. Żeby jeszcze wycofał się z planów prywatyzacji, a moje zdanie o nim zmieni się in plus

    Odpowiedz
  • mastynia(2009-07-24 19:13) Zgłoś naruszenie 00

    nędzna wyprawka te parę złotych a zachodu wiele i kto bedzie pracować na nasze emeryturki, bo my juz dawno pracujemy !!

    Odpowiedz
  • Tk(2009-07-24 19:10) Zgłoś naruszenie 00

    Chyba sobie ten arytykul wydrukuje, oprawie i powiesze na scianie, a zatytuluje ten obraz 'Najbardziej socjalistyczna wypowiedz liberalnego premiera Tuska'

    Odpowiedz
  • "Ubodzy" urzędnicy państwowi!!!(2009-07-24 18:38) Zgłoś naruszenie 00

    A NAPYCHANIE KIESZENI PRZEZ URZĘDNIKÓW PAŃSTWOWYCH NAJWYZSZEGO SZCZEBLA - ŚWIADCZY, ŻE SĄ W GORSZEJ SYTUACJI MATERIALNEJ???
    ROZDAWANIE OLBRZYMICH PREMII - TO OBRAZ UBUSTWA, CZY BRAKU WYOBRAŻNI???
    A FUTROWANIE CZARNYCH TO A KONTO ICH DZIECI, CZY ICH BRAKU???

    Odpowiedz
  • janc(2009-07-24 17:30) Zgłoś naruszenie 00

    Młode małżeństwa z kredytem na mieszkanie nie dostaną bo mają więcej na osobę. Kompletny idiotyzm.

    Odpowiedz