Fedak: płace Polaków rosną trzykrotnie szybciej niż ceny

24.07.2008, 17:27; Aktualizacja: 24.07.2008, 21:14

Płace Polaków rosną w trzykrotnie szybszym tempie niż ceny - poinformowała dziś podczas debaty sejmowej minister pracy i polityki społecznej Jolanta Fedak.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (38)

  • seba(2008-07-28 21:57) Zgłoś naruszenie 00

    patetic

    Odpowiedz
  • pielęgniarka(2008-07-24 19:03) Zgłoś naruszenie 00

    Ta baba się szaleju najadła. Ratunku!!!

    Odpowiedz
  • zorro(2008-07-24 20:18) Zgłoś naruszenie 00

    chyba was pogielo gdzie 3 x szybciej , ale bzdury podajecie, moze rosną ale politykom i złodziejom a to jedna klika.

    Odpowiedz
  • zorro(2008-07-24 20:20) Zgłoś naruszenie 00

    Jolanta Fedak. SKANDAL ZA TE WYPOWIEDZ !! DO DYMISJI TE BABE PODAC , ALE KANCIARA , CO ZA BABA OSZUSTKA PLECIE BZDURY KOMPLETNE!!!

    Odpowiedz
  • :/(2008-07-24 19:45) Zgłoś naruszenie 00

    PO PrOstu PrOpaganda PO... Aroganckie kłamstwa

    Odpowiedz
  • stały_czytelnik(2008-07-24 19:51) Zgłoś naruszenie 00

    Na szczęsie Prezio zawetował ustawę kominową, bo pensje rosłyby jeszcze szybciej.
    Ja mam nieodparte wrażenie , że staniała ostatnio jedna rzecz: przyzwoitość
    rządzących a coraz bardziej w cenie jest "kit" dla ludu RP.
    Życzę Pani dalszych sukcesów w głoszeniu bzdur

    Odpowiedz
  • sc(2008-07-24 19:57) Zgłoś naruszenie 00

    Ta minister z rządu nie wie o czym mówi. Służba Cywilna w tym roku dostała podwyżkę budżetową w wysokości 2,3%, a inflacja rok do roku już wynosi 4,6%!!!
    Jak można tak ludziom mydlić oczy, że"Płace Polaków rosną w trzykrotnie szybszym tempie niż ceny".
    KŁAMSTWO!!!

    Odpowiedz
  • polski pracownik(2008-07-24 19:00) Zgłoś naruszenie 00

    Czyje zarobki tak szybko rosną, chyba wasze tj. wszelkiej maści złodziei bo ludzi pracy na pewno nie i nie pisać takich bzdur

    Odpowiedz
  • do zalamanej(2008-07-24 18:36) Zgłoś naruszenie 00

    50 zl do 1000 to 5% to i tak wiecej niz inflacja.
    Trzeba tez dodac 8 miliardow ulgi prorodzinnej ktora fiskus zwroci podatnikom. Ludzie musza zaczac myslec bo PiS juz zaczyna mowic o podwyzszeniu podatkow. SLD ich na pewno w tym poprze.

    Odpowiedz
  • Władzio(2008-07-24 20:54) Zgłoś naruszenie 00

    I taka kobieta, tak daleko zaszła.

    JAK ONA TO ZROBIŁA.

    Odpowiedz
  • zaniepokojony(2008-07-24 18:40) Zgłoś naruszenie 00

    Tę panią należy jak najszybciej wysłać na emeryturę, bo babcia całkiem już nie umie liczyć i jeszcze zacznie namawiać do obniżek wynagrodzeń i emerytur.

    Odpowiedz
  • 60/35(2008-07-24 18:17) Zgłoś naruszenie 00

    Mi się udało -z bezrobotnego stałem się emerytem- ale takich jak ja to zaledwie promil z żyjących nędzarzy.

    Odpowiedz
  • janek(2008-07-24 18:18) Zgłoś naruszenie 00

    wysłać te panią należy do pracy za salową w szpitalu aby zaczęła myśleć,podobnie jak faceta odpowiedzialnego za ustawę kominową ,bo płaca szefa firmy winna wynika z efektow ekonomicznych i powinna być mnożnikiem najniższej płacy w firmie i tak jest w większości krajów demokratycznych oczywiście chodzi o firmy państwowe i komunalne,np dyrektor w norwegi mpg może zarobicie.10 razy tyle co jego sprzątaczka itp

    Odpowiedz
  • załamana(2008-07-24 17:57) Zgłoś naruszenie 00

    Co ta pani mówi?
    Place Polaków rosną w szybszym tempie niż ceny.
    Ta Pani w ogóle nie ma pojecia jak zyją i ile zarabiaja. Owszem sa tacy co zarabiają duzo, ale wiekszość żyje z dnia na dzień.
    Mieszkam w małej miejscowości , gdzie ludzie zarabiaja na rękę 800 -1000zł.
    podwyżka to 50-30 zł.

    Odpowiedz
  • mik(2008-07-28 20:14) Zgłoś naruszenie 00

    Ani za komuny nie było takiej prpoagandy - ?

    Odpowiedz
  • Smutny(2008-07-28 22:06) Zgłoś naruszenie 00

    Jolanta Fedak chu j jej w dupe i wszystkim j e banym prywaciażom

    Odpowiedz
  • emigrant(2008-07-28 22:05) Zgłoś naruszenie 00

    Lepiej nie czytać tej wypowiedzi serce sie kraja ja nie wybierałem tego kraju trza z tąd s *********

    Odpowiedz
  • chyba popili tanich win(2008-07-24 20:33) Zgłoś naruszenie 00

    Nastepna popagandystka fedak spadla z ksiezyca...Chyba dostala wytyczne od klamcow pijarowskich z kacelarii premiera, bo oni caly czas wciskaja klamliwy kit naiwnym. Wczesniej Rostowski bredzil o malych podwyzkach, teraz fedak o duzym wzroscie plac.
    Z tego co wiem to sam dwor tuska sam, sobie podnosi place i szasta na lewo i prawo naszymi pieniedzmi...
    Czy fedakowa wie o tym, ze tanie panstwo Tuska jest juz drozsze.
    "Miało być mniej urzędników, a jest coraz więcej. Przez rok w administracji rządowej przybyło 600 etatów. A każdy z przyzwoitą pensją. . Rosną więc koszty państwa. W 2007 roku na administrację przeznaczono 273 milionów złotych, w tym już ponad 300 milionów"(..)

    Odpowiedz
  • Donek Corleonek(2008-07-24 20:52) Zgłoś naruszenie 00

    zakłamanie jak w prlu, no niech jeszcze ta kobieta powie szyderczo w stylu urbana, że rząd mimo wszystko da sobie radę ;)

    "Obecnie w sondażu WP rząd pozytywnie ocenia jedynie 30% respondentów, a negatywnie 60% badanych" -vide "Dalszy letni spadek poparcia dla PO" Kolarska-Bobińska

    Odpowiedz
  • bartek(2008-07-24 18:09) Zgłoś naruszenie 00

    Mieszkam we Wrocławiu i moja płaca nie zmieniła sie od roku, zarabiam 1500 netto, też nie wiem o czym ta pani mówi.

    Odpowiedz