Zalewska: Nie będzie zgody na zamykanie szkół [WYWIAD]

autor: Artur Radwan23.03.2016, 07:23; Aktualizacja: 23.03.2016, 08:11
Anna Zalewska, minister edukacji narodowej

Anna Zalewska, minister edukacji narodowejźródło: Dziennik Gazeta Prawna

- Histeria ZNP, a także samorządów, nie ułatwia zmian. Zamiast partycypować w partnerskiej dyskusji na temat najlepszych rozwiązań, straszą nauczycieli i rodziców - mówi Anna Zalewska.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (8)

  • pedagog szk.(2016-03-23 09:08) Zgłoś naruszenie 252

    Wiedza tej pani jest mierna. Narozrabia i odsuną ją. Pieniaczka medialna, niewierząca w to co sama robi...

    Odpowiedz
  • obserwator(2016-03-23 15:39) Zgłoś naruszenie 200

    Ta Pani jest naiwna , ze ludzie z doktoratami będą uczyć w gimnazjum czy sp.. albo z tej okazji będa je robić. TEż wymuśliła

    Odpowiedz
  • eaohgporszdgj(2016-03-23 20:41) Zgłoś naruszenie 160

    Czy dzieci z przedziału wiekowego 3-15 potrzebują doktora specjalizującego się w promilu swojego przedmiotu czy raczej kreatywnego metodyka potrafiącego utrzymać dyscyplinę i zachęcić do współpracy?

    Odpowiedz
  • Michał(2016-03-24 10:19) Zgłoś naruszenie 140

    Bo szkoły teraz nie będą zamykane. One będą "wygaszane". ;-)

    Odpowiedz
  • nie dla znp(2016-03-23 10:31) Zgłoś naruszenie 66

    ZNP nie jest od tego aby kogokolwiek bronić. Im /prezesom/ zależy jedynie ma tym aby składki spływały. Wielu z nich będąc oddelegowanym do pracy związkowej bierze ze składkowych pieniędzy przeróżne diety dorabiając jednocześnie w innej szkole...podczas godzin pracy w biurze. Polecam forum NTO i Kędzierzyn-Koźle oraz wątek poświęcony niejakiej Zielińskiej. To się nazywa być prezesem!

    Odpowiedz
  • Czytelnik(2016-03-23 10:47) Zgłoś naruszenie 55

    Biorąc pod uwagę udział ZNP i samego Broniarza w manifestacji pod hasłem "AllaCh, Jezus dwa bratanki"widać, że ZNP ma inne priorytety i pierdołami, za przeproszeniem, się nie zajmuje. Karta Nauczyciela ? Nauczyciele? jaka karta...jacy nauczyciele? Zrobi się szum raz na jakiś czas, tu poda się takie liczby - tam inne...i się kręci. Składki spływają.Jest ok.

    Odpowiedz
  • xyz(2016-03-24 12:12) Zgłoś naruszenie 314

    Kolejne rząd pod presją nauczycieli broniących KN. Relikt z 1982r. sprzeczny ze zdrowym rozsądkiem a jakże miły nauczycielom. Tak wiele za niewiele. Mało godzin i ogromnie dużo dodatkowych świadczeń z KN. Paranoja.

    Odpowiedz
  • Greg(2016-03-31 08:19) Zgłoś naruszenie 21

    Nie dla zamykania szkól? A gimnazja? Wygaszanie to forma likwidacji, tylko nieco odłożona w czasie. Bardzo niekorzystna dla uczniów i pracowników pozostających na tonącym okręcie. To nic nie da zmiany potrzebuje cały system, Najważniejsze, to dofinansowanie samorządow.

    Odpowiedz