"Skontrolujemy krótkie zwolnienia lekarskie"

autor: Bożena Wiktorowska15.11.2010, 03:00

Dariusz Śpiewak - W przyszłym roku bez wychodzenia z domu będzie można sprawdzić stan konta w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, na które pracodawca wpłaca składki. Małe firmy będą miały własny program informatyczny do rozliczeń.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (3)

 • leberał(2010-11-15 11:02) Zgłoś naruszenie 00

  Jaki sens ma oglądanie wirtualnych pieniędzy?

  Odpowiedz
 • Bzdura - Donald zarznął ZUS a teraz sieje propagan(2010-11-15 12:40) Zgłoś naruszenie 00

  "Zasiłek emerytalny"- na wypadek dożycia wieku starczego !
  dlaczego ? - gdyż chcą wydłużyć wiek emerytalny bez względu na ilośc przepracowanych lat (30;40,50) a dać zamiast emerytur kwoty wynoszące 40% zarobków -tłumaczą to brakiem kasy w ZUSie i niżem demograficznym a jak jest prawda?
  -zgraja liberałów już z Unii Wolności wprowadziła bez względu na rodzaj wykonywanego zawodu najniższą płace z czego najchętniej skorzystali nowobogaccy kapitaliści -efekt -niskie składki do ZUS -a ,że system jest pokoleniowy to brak kasy na emerytury i leczenie.
  -Donald Tusk stwierdził ,że ZUS jest kaput a to oznacza iż ludzie jeszcze bardziej przestali wykazywać dochody -no bo po co?
  _Donald też tłumaczy wszystko niżem demograficznym -ale czy zakłady pracy które On teraz wysprzedaje jak pijak rodowe srebra wybudował "niż demograficzny"?- a co On wybudował poza boiskami -nawet wały dają wala.
  -Niż demograficzny -owszem był -dzięki innemu Liberałowi !-Balcerowiczowi który w latach 90-tych dobił posiadaczy książeczek mieszkaniowych i kredytów budowlanych ,że Ci klękli i zamiast płodzić dzieci stwierdzili ,że są bankrutami -nie wierzycie popytajcie Spółdzielców ( styczeń 91r oproc 50% ,luty 40% itd -ludzie do dziś spłacają te kredyty choć Rządy Ich wielokrotnie oddłużały -a Balcerowicz robotnikom wprowadził POpiwek gdy sobie "pasa popuszczał."

  Odpowiedz
 • Bzdura _Donald...........(2010-11-15 12:41) Zgłoś naruszenie 00

  - Kolejny Liberał co rozdał z naszych Zusowskich pieniędzy super Urlopy 5-letnie z wszystkimi przywilejami a po nich wczesne Emerytury Górnicze - Buzek za którego tym Górnikom musimy teraz płacić niezasłużone emerytury górnicze - co z Nim zrobił TUSK -wysłał Go do Brukselki na ciepłą posadkę !- i to PO wyborach w których nie było wymagania min .frekwencji . Wójt w gminie musiał mieć więcej głosów . !!
  =Donald Tusk stwierdził też ,że pracujący w szkodliwych dotychczasowych warunkach nie płacili dodatkowych skladek na swoje emerytury. Tylko czyje zyski On teraz sprzedaje -Kto inkasował Ich zyski jak nie państwo -ale czy ten POlityczny cwaniak to zrozumie .
  Tak więc kochani -czeka was zasiłek emerytalny na wypadek dożycia wieku
  ,nie emerytura!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane