Rolnik z działalnością gospodarczą trafi do ZUS

04.08.2011, 03:00; Aktualizacja: 04.08.2011, 10:54

Osoba ubezpieczona w KRUS dodatkowo prowadząca działalność gospodarczą musi zgłaszać do organu rentowego każdy dodatkowy tytuł ubezpieczenia.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (4)

 • ROLNIK(2011-08-04 08:33) Zgłoś naruszenie 00

  CI Z PSL, PSEUDOROLNICY OSADZENI W RZĄDZIE, PARLAMENCIE I SAMORZĄDACH NIE POZWOLĄ- ZOBACZYCIE- TO PASOŻYTY NA CHŁOPSKICH ORGANIZMACH!!! NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO Z WSIĄ I ROLNICTWEM- CHYBA ŻE TE DACZE NA WSIACH, bo mieszkają w miastach i tam lokują SWOJE DZIECI !!!

  Odpowiedz
 • marianna(2011-08-04 08:36) Zgłoś naruszenie 00

  Dopóki państwo nie da obywatelom jasnego komunikatu na temat wysokości ich emerytur za 40 lat, gospodarka bedzie pełna patologii. Obecne rozwiązanie poskutkuje tym, że rolnicy nie będą rejestrować działalności gospodarczej, a ich firmy-krzaki zasilą szarą strefę. Co z kolei poskutkuje tym, że państwo zatrudni więcej urzędników, żeby te firmy-krzaki wykrywac i karać. Niepewność obywateli co do przyszłości jest winą państwa i to ono produkuje patologie.

  Odpowiedz
 • marek bartoszewski(2011-08-04 12:05) Zgłoś naruszenie 00

  System dopłat -Rolnictwo a KRUS znakomicie przedstawiła Pani Prof.Dudkowska -Małysz z SGH (realia,kryteria,różnice włączeń finansowych UNII a RP -rolnik w środowisku jako Podmiot Gospodarczy .To własnie takich kobiet brakuje partią politycznym do merytorycznego wsparcia tak zaniedbanej dziedziny gospodarki .I tu rola mediów do kontynuacji danego zagadnienia by chłodny wrzesień (J.Piłsudski ) znowu nie zawitał a odszedł bezpowrotnie.

  Odpowiedz
 • Chłop(2011-08-04 15:16) Zgłoś naruszenie 00

  Chłopi potrzebują wsparcia całego narodu.W mieście żyje się dobrze i wygodnie a na wsi...Niech mieszczuchy płaca i nie narzekają!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane