Komentarz redakcji: Dobry pracownik umie odpocząć

autor: Mikołaj Wójcik30.04.2010, 03:00

Pracujemy coraz dłużej, zarabiamy mało i nikt nas nie docenia. Jak zawsze biednemu wiatr w oczy. A może po prostu uaktywnia się w nas polski gen permanentnego narzekactwa? Coś w tym jest, że wielu z nas trudno się pogodzić, że już nie wystarcza pracować od 8 do 16. Że trzeba się narobić, żeby zarobić.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (3)

  • tyracz(2010-04-30 07:23) Zgłoś naruszenie 00

    Dobry pracownik, to taki, który dużo robi a mało bierze.

    Odpowiedz
  • "Narzekactwo"? A jak inaczej jeśli jest źle?!(2010-04-30 10:25) Zgłoś naruszenie 00

    W jaki sposób pracownik ma odpocząć, gdy ma portfel pusty? Kiedy ma odpocząć, gdy dla NIEGO URLOP TO REMONT MIESZKANIA, BO NIE STAĆ GO NA WYNAJĘCIE FIRMY? Jak ma wypocząć, gdy trzeba niańczyć wnuki bo dzieci się juz nie wyrabiają? Kiedy ma odpoczywać, gdy jego zarobki są tak niskie, że musi podejmować dodatkowe prace??? itd, itd. Sama polska rzeczywistość.
    Więc niech nikt nie ośmiesza się i niech nie pisze tu dyrdymałów , że Polak nie umie odpoczywać! Jemu wyjaśnię: Polak umie, lecz nie może wypoczywać! A to jest istotna różnica.
    Warto to sobie wreszcie uświadomić.

    Odpowiedz
  • robot(2010-04-30 13:23) Zgłoś naruszenie 00

    taka prace jaka ma pan to można nawet noca wykonywac, nikt pana nie rozlicza z godzin, więc prosze nie pisac bzdur,bo człowiek to nie cyborg,a szpitali coraz mniej.może Polak ma pracowac dla swojego bosa od rana do póznej nocy, a co tam rpodzina ,odpoczynek i zawał serca?niech haruja po 20 godzin za psie pieniądze a tylko prezesi nieroby będa sie wygrzewac na Majorce.chcecie z nas zrobić niewolników.dość tego!!!

    Odpowiedz