« Powrót do artykułu

Aktywizacja bezrobotnych: Bony dla osób poniżej 30. roku życia przyjęły się najlepiej

Nie wszystkie nowe instrumenty aktywizacji cieszą się zainteresowaniem pracodawców. Najrzadziej stosowany jest grant na telepracę, z którego w 2015 r. skorzystało tylko sześć osób. Ponad 50 tys. osób zostało w 2015 r. objętych nowymi formami aktywizacji, jednak zainteresowanie poszczególnymi instrumentami jest bardzo zróżnicowane. O ile bardzo popularne są bony skierowane do osób poniżej 30. roku życia, o tyle prawie nikt nie ubiega się o świadczenie aktywizacyjne czy podjęcie zatrudnienia w ramach telepracy.

 • Kolejnym bonem, który zdaniem pośredniaków sprawdził się w praktyce, jest ten przeznaczony na zasiedlenie.
 • Walka z bezrobociem
statystyki

Komentarze (2)

 • i(2016-09-10 07:04) Zgłoś naruszenie 00

  Tak ,przedewsztstkim , ten bon ,na zasiedlanie ,poza miejscem zamieszkania ,jest bardzo duzym ,problemem ,dla mieszkancow ,wynajmują ,mieszkania ,obok lokatorow ,pyszczą ,ublizaj ,NIE STOSUJĄ ,SIE DO ZASAD ,MIESZKANCOW ,PRACUJĄ ,W NOCY ,A SPIĄ ,W DZIEN ,NO ALE PLACĄ ,moimim zdaniem niech powiatowy urząd miasta ,zbuduje hotel ,dla takich ,,skoro ich zaprasza do lublina ,gdzie polowa wsi korzysta na etacie lubliniakow

  Odpowiedz
 • Mirek(2016-05-18 13:15) Zgłoś naruszenie 00

  O bonach słyszałem sporo dobrego. A czy może ktoś z Was słyszałam jakieś opinie nt. projektu aktywizacyjnego organizowanego przez rzeszowskie Stowarzyszenie B-4? Podobno też pomagają osobom bezrobotnym. Proszę o pomoc.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!