« Powrót do artykułu

Szwed: Rząd przyjmie program 500+ na początku lutego

„W tym lub w przyszłym tygodniu projekt trafi na posiedzenie Stałego Komitetu Rady Ministrów. Na początku lutego Rada Ministrów – mam nadzieję - projekt przyjmie. Pójdzie on do Sejmu. Głęboko wierzę, że uda nam się ten projekt szybko wdrożyć w życie. Chcę zapewnić, że 1 kwiecień to jest ta data, gdy wejdzie on w życie” – podkreślił Szwed.

złotówki, pieniądze

żródło: ShutterStock

Według wiceministra wnioski będzie można składać w formie papierowej lub elektronicznej.

statystyki

Komentarze (2)

  • mam konto w banku i prawo jazdy a ty?(2016-01-25 20:06) Zgłoś naruszenie 32

    Jak tyle lat żyję, nikt mnie nie oszukał tak jak Duda (już lepszy był Smuda...) i Szydło, które wyszło z wora, jak się wygrało wybory. "Na każde" dziecko ? Kto to mówił przed wyborami? Nie darują wam tego Polacy, bo oszukaliście tych, którzy wam zaufali. Tych, którzy nie leżą krzyżem w kościele i nie słuchają o. Rydzyka. Były obietnice, a teraz co? TK, Kurski w TVP i wyrzucanie ludzi z pracy na mocy ustawy o służbie cywilnej? Za chwilę Ziobro będzie wbijał gwoździe do trumny, a ja dalej czekam na swoje 500 zł i guzik mnie obchodzi wasza polityka, ideowość, zemsta prezesa i miesięcznice. Cały ten śmieszny, polski mesjanizm ubrany w ksenofobiczny kubraczek, trochę kusy, bo tylko za 500 stówek. Podziękujemy wam i wrócicie tam, gdzie wasze miejsce.

    Odpowiedz
  • DZIADEK -63 LATA -STAZ 48 LAT-16 WARUNKI SZKODLIWE(2016-01-25 18:44) Zgłoś naruszenie 21

    JAK ZYJE 63 LATA TO PIERWSZY RAZ DOSTALEM PIEKNO WIADOMOSC OD SWOJEJ PARTII NA KTURO GLOSUJE I MOJA RODZINA OD LAT ZE POMOGO WTEN SPOSOB MOIM DZIECIOM IWNUKOM I WNUCZKOM BO MY SENIORZY POMAGAMY W TEN SPOSOB ZE OPIEKUJEMY SIE WNUKAMNI W NOCY JAK NASZE DZIECI PRACUJO.PANIE PREZESIE PREZYDENCIE PREMIERZE TO JEST PIEKNY GEST KOSZTOWNY ALE POMORZE MLODYM W WYCHOWANIU DZIECI.TYLE PARTII BYLO ALE RZADNA SIE NIEODWARZYLA NA TAK BARDZO DOBRY GEST W STRONE MLODYCH.DZIEKUJE JAKO DZIADEK ZA WSZYSTKICH KTUZY POPIERAJO TEN PROJEKT

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!