« Powrót do artykułu

Topolewska: Kubeł zimnej wody na zasiłkowe emocje

Złożona przez PiS obietnica przyznawania 500 zł na drugie i kolejne dziecko bez względu na wysokość dochodu rozpala wielkie emocje wśród rodziców.

Michalina Topolewska

autor: Wojtek Gorskiżródło: DGP

Michalina Topolewska

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (3)

 • iwona(2015-11-04 10:35) Zgłoś naruszenie 00

  PIS nie zmienił tylko raz kryteriów, PO nie zmieniała 8 lat, lub zmieniała o kilka złotych. To śmieszne, że widzi pani tutaj winę ****** PIS.

  Odpowiedz
 • ina(2015-12-09 07:47) Zgłoś naruszenie 00

  Pieniądze w budżecie są tylko trzeba je wydawać rozsądnie. Niestety nadal w instytucjach budżetowych pieniądze pod koniec roku wydawane są na byle co, żeby tylko nie zwracać ich do budżetu centralnego. Wynika to z obawy, że środki na funkcjonowanie tych instytucji zostaną na następny rok zmniejszone. Uważam, że można doszukać się wielu Innych przypadków niegospodarności, których likwidacja może ułatwić realizację działań prospołecznych. Dlaczego krytykowane są tak bardzo próby pomocy ludziom mniej zamożnym i uważane za rozdawnictwo środków budżetowych. Każda złotówka wydana na dziecko będzie procentowała na przyszłość. Narobiło nam się liberałów, którzy chcą osiągnąć swoje cele kosztem maluczkich. Państwo jest dla wszystkich, także tych najsłabszych, wymagających wsparcia.

  Odpowiedz
 • ja(2015-11-05 07:47) Zgłoś naruszenie 00

  Tia, PiS jest zły, PO-PSL jest dobre, ale z przyczyn obiektywnych nie mogło nic zrobić, a jak już wreszcie mogło i chciało, to niestety rozemocjonowani ludzie im nie dali. Oczywiście również, próba zrobienia czegokolwiek w jakimkolwiek obszarze wzbudza liczne i słuszne głosy krytyczne, grozi ruiną finansów publicznych, zagrożeniem stabilności sektora bankowego itp.
  Jedno w czym się mogę z Panią redaktor zgodzić, to że należy działać bez zbędnego pośpiechu (ale i bez zbędnej zwłoki). Jak Pani zauważyła, projekt już jest, a to nie jest tak mało - więcej niż miały inne partie.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!