« Powrót do artykułu

Czeka cię inspekcja z ZUS? Kontroler może prawie wszystko

Niebawem mam mieć kontrolę z ZUS. Jakie uprawnienia ma inspektor kontroli? Czy może np. zabezpieczać oryginały dokumentów, zabierając je ze sobą do ZUS? Czy ja też mam jakieś obowiązki jako kontrolowany płatnik?

ZUS, emerytury, pieniądze, złotówki

żródło: ShutterStock

ZUS, emerytury, pieniądze, złotówki

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (1)

 • Ha hahaha(2015-10-16 06:59) Zgłoś naruszenie 00

  Ha hahaha - a Kto normalny na to będzie płacił - po tym co zrobił z emeryturami Tusk, już w żaden system nikt nie uwierzy dopóki Tuska za to nie rozwali się jak Słoneczko Karpat.
  Utrzymywać Inspektorów ZUSu ,Prezesów, Rade Nadzorczą ,cała tą maszynerie?
  Tusk mimowolnie dokonał jednego pozytywnego czynu. Nauczył wszystkich że, pieniądz wpłacony w składkach--to już nie jest Wasz pieniądz . On Tusk udowodnił, nawet jeżeli kapitał miał być dziedziczony to Rząd może sobie go bezkarnie przywłaszczyć.
  Peteru nowa gwiazda TVNu i mediów, obecnie chce na dodatek dzielić ZUS na kilka konkurencyjnych struktur.. Już to przerabialiśmy z NFI - efekt :dużo członków Rad Nadzorczych i Zarządów oraz gigantyczne Ich gaże ale forsy dla zwykłych członków już tam nie ma.
  Tak , Peteru jesteś głupcem. Wy POmyleńcy i POplecznicy POmyleńców nawet abonamentu RTV nie umieliście zlikwidować , Twój Góru Tusk najpierw w ramach przestępstwa skarbowego publicznie namawiał ludzi do nie płacenia tego POdatku a później wysłał IM przez US Komorników.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!