« Powrót do artykułu

Prezydent podpisał i skierował do Sejmu projekt ustawy rodzinnej

"To jest kolejna inicjatywa, która w moim przekonaniu ma ogromną szansę do przyczynienia się do stworzenia nie tylko dobrego klimatu dla rodziny, ale również konkretnych rozwiązań służących rodzinie" - powiedział prezydent.

Rodzina

żródło: ShutterStock

Projekt wprowadza też m.in. zapis, że pracodawca będzie zobowiązany uwzględnić wniosek pracownika wychowującego dziecko do lat 14 lub sprawującego opiekę nad osobą dorosłą o zmianę organizacji czasu pracy

statystyki

Komentarze (2)

 • taka jest prawda(2015-03-28 08:42) Zgłoś naruszenie 00

  ciekawe czy ten nieuk z PO zrobił błąd odtograficzny w podpisie

  Odpowiedz
 • Komrowski POdpisal ustawe przeciwko rodzinom tez(2015-03-27 14:47) Zgłoś naruszenie 00

  Ten sam Bronislaw Komorwski uwiklany w agenture WSI podpisal ustawe przeciwko rdzinie tzw. "ustawe przemocowa".ktora jest ustawa niszczaca biologiczne rodziny,a broni I promuje zbczencow,degeneratow,pedofilowi wszelkie zwyrodnienia.Kim atem jest ten oszust POlszewicki ?
  Daje haselka rodem PRL ale sluzy obcej agenturze WSI I totlitarnemu unijnemu burdelowi ?
  Buduje zgode medzy agentura WSI ,a prowadzi wojne z Polakami.Rowniez dzieci Komorowskiego,syn sa wmieszane w najwiesze afery,ostatnia glosna w sprawie likwidacji terenu energetyki,sciekow dla uzyskania tych terenow do budowy osiedla dla miliadowych zyskow,a hersztem ej afery jest agent WSI,kole oca Bronislawa !
  TELEWIZJAREPUBLIKA ,- TVTRWAM, -

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!