« Powrót do artykułu

Świadczenie rodzicielskie bez kryterium dochodowego

Resort pracy kończy przygotowywanie zmian zasad przyznawania pomocy dla osób wychowujących dzieci. Odrzucił uwagi Ministerstwa Finansów, dzięki czemu więcej opiekunów uzyska wsparcie

 • Nowe świadczenie ma kosztować ponad 1,2 mld zł rocznie, dlatego resort finansów zwraca uwagę, że wydatki budżetowe są objęte regułą stabilizującą.
 • Zmiany w pomocy dla rodzin
statystyki

Komentarze (4)

 • feee(2015-03-04 20:48) Zgłoś naruszenie 10

  za komuny wszystkie dzieci były traktowane jednakowo

  Odpowiedz
 • Maria(2015-03-04 12:14) Zgłoś naruszenie 00

  Te ich przepisy to nic innego jak budowanie i wspieranie patologii.
  A Ewa Kopacz stanęła na stanowisku, że trzeba pouśmiercać starych i niedołężnych, żeby wystarczyło dla wszystkich bez względu na dochód jaki dysponują..A na uśmiercenie starych jest dobry niezawodny sposób. Po prostu pozbawić ich opieki. Obesrani i niedożywieni długo nie zdołają pociągnąć. Zgniją śmiercią głodową w swoich odchodach .

  Odpowiedz
 • Dzieckokosztuje(2015-08-16 21:26) Zgłoś naruszenie 00

  Narobili smieciowek i taka matka z tej puli nie ma urlopu, czy godnego zasiłku macierzyńskiego, albo jak taka osoba miała odprowadzane skladki od niskiego zlecenia to dostanie całe nic, taka mamy politykę w sferze wsparcia dla osób, które chciałyby mieć dzieci, ten syf umów smieciowych tworzy dalsze konsekwencje w zakresie prawa i wysokości świadczeń dla matki , osoby że smieciowek są dyskryminowane , są gorzej traktowane od innych matek, które pracowały na umowy o pracę.

  Odpowiedz
 • Pip(2015-08-16 22:14) Zgłoś naruszenie 00

  ...a ZUS ma kto ile ma odprowadzanych składek i powinien weryfikować umowy o najniższych skladkach?, często to są patologie

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!