« Powrót do artykułu

Emigracja - lek na kryzysy: Zmniejsza bezrobocie, wzbogaca najbiedniejsze regiony, podnosi płace

Zmniejsza bezrobocie, wzbogaca najbiedniejsze regiony, podnosi płace. Ratuje patologiczne rodziny i czyni starość znośną. Bez niej polskiej gospodarce groziłoby załamanie, a społeczeństwu anomia. Emigracja, cudowny lek na kryzysy.

walizka lotnisko

żródło: ShutterStock

Bez emigracji polskiej gospodarce groziłoby załamanie, a społeczeństwu anomia

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (6)

 • zły(2014-10-31 10:11) Zgłoś naruszenie 00

  to może wszyscy wyjadą. Ale będzie tu cudownie, by żyło sie lepiej !!!

  Odpowiedz
 • Tadeusz(2014-10-31 13:08) Zgłoś naruszenie 00

  Dał nam przykład pemier,... i pymierowa...we Francji miedzy innymi ...z polskimi paszportami czekają na wolne miejsca aby zwiększyć ilość rytualnego zabijania zwierząt z 21 % ...do ( patrz wniosek RPO do TK)

  Odpowiedz
 • viola(2014-11-05 07:21) Zgłoś naruszenie 00

  im wiecej ludzi wyjedzie i nie bedzie mialo zamiaru wracac tym szybciej moze nasz rzad otrzasnie sie i zacznie cos robic konkretnego w tym kierunku... ja wyjechalam juz dawno do norwegii i nie zamierzam wracac!

  Odpowiedz
 • robi(2014-11-05 12:39) Zgłoś naruszenie 00

  Ja otworzyłem firmę i mimo kłopotów na początku już wychodzę na prostą, i nikt nie patrzy na mnie jak na kombinatora lub złodzieja, a tak postrzegani są przedsiębiorcy w Polsce, no i sprawy urzędowo-podatkowe są o wiele mniej skomplikowane, a biurokracja jest dla człowieka, a nie na odwrót.

  Odpowiedz
 • Zbigniew K(2014-11-05 13:02) Zgłoś naruszenie 00

  Witam, szukam pomocy wsrod czytelnikow! od niedawna prowadze firmę w Norwegii jednak nie radze sobie z formalnosciami... gdzie sie zwrocic?

  Odpowiedz
 • Kiri300(2014-11-05 14:21) Zgłoś naruszenie 00

  Zbigniew K- zwróć się do biura colsultingowego , coraz więcej polskich firm korzysta z ich usług , np norwegia consulting, widać że zapotrzebowanie jest duże, mój szef korzysta z ich usług od roku i jest zadowolony. Ja też nie zamierzam wracać, jestem w Oslo od 5 lat i jest mi lepiej niż w Polsce, a do kraju jeżdzę na wakacje , do rodziny i tak niech zostanie:)

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!