« Powrót do artykułu

Chcesz dostać lepszą pracę? Zadbaj o e-wizerunek

Gdy kryzys puka do drzwi, to właśnie osoby cieszące się dobrą reputacją dostają lepsze oferty pracy. Na pewno jest to jeden z powodów, dla którego warto zadbać o swój profesjonalny wizerunek w social media.

Zakupy internetowe

żródło: ShutterStock

Budowanie wizerunku w Internecie przestało być domeną firm i marek.

statystyki

Komentarze (4)

 • ola(2012-10-07 00:57) Zgłoś naruszenie 00

  Ja przede wszytsim musżę zadbać o to, żeby żadna forma mnie nie oszukała i żeby nie ogłosiła upadłości przed wypłaceniem mi zapłaty za wykonaną pracę. Moja koleżanka niestety się na taką historię natknęła więc ja wolę dmuchać na zimne.

  Odpowiedz
 • Darek(2012-10-07 21:06) Zgłoś naruszenie 00

  Ciesz się ze jeszcze nie trafiłaś na takiego oszusta mnie już dwa razy tak skroili dopiero dzięki verdict i prześwietlaniu każdego problem zniknął.

  Odpowiedz
 • informacja kosztuje tylko glupi daje darmo(2012-10-11 21:15) Zgłoś naruszenie 00

  Co za bzdura! Informacja kosztuje! Tylko glupek udostepnia informacje o sobie za darmo. Nigdy nie zamieszcze swoich danych za frajer w internecie. Nie mam konta w naszej klasie, konto w goldenline i na facebooku jest zalozone na falszywe nazwisko i dane... W sumie i tak rzadko tam zagladam bo informacje to przewaznie smieci i manipulacja. NIe narzekam na brak mozliwosci wykonywania ciekawej i zadowalajacej pracy. Jak chce to zmieniam pracodawce - wcale nie mam super wyksztalcenia ale wazna jest mobilnosc, otwarta glowa, szerokie horyzonty, lojalnosci, uczciwosc i umiejetnosc dostosowania sie do kadzej sytuacji. Nic nie zastapi swiata realnego. E-WIZERUNEK to to wyidealizowany wizerunek, nie majacy wiele wspolnego z rzeczywistoscia. Powazny head-hunter raczej bedzie szukac w internecie efektow pracy delikwenta a nie jego CV...

  Odpowiedz
 • karola(2012-10-11 19:20) Zgłoś naruszenie 00

  Mój kontrahent niestety też okazał się niewypłacalny więc ja teraz jestem zmuszona wziac pożyczkę i samodzielnie za materiały zapłacić. Nie wiem tylko w jaki sposóbdo banków z tym podejść

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!