« Powrót do artykułu

Pomoc społeczna: Nie wszystkie gminy weryfikują oświadczenia o dochodach

Od ponad 9 miesięcy osoby ubiegające się o świadczenia na dzieci lub z pomocy społecznej mogą dołączać do wniosków o ich przyznanie oświadczenia zamiast urzędowych zaświadczeń. Taka zmiana ma ograniczać biurokrację oraz ułatwiać tym osobom starania o świadczenia, aby nie musiały tracić czasu w kolejkach do różnych instytucji. Część ekspertów obawiała się jednak, że niektórzy rodzice będą podawać w nich – świadomie lub nieświadomie – nieprawdziwe informacje, co będzie prowadzić do nadużyć.

Pieniądze, podatki

żródło: ShutterStock

Pieniądze

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (1)

  • oskar(2013-05-07 09:33) Zgłoś naruszenie 00

    Większość klientów opieki społecznej to wszelkiej maści dziecioroby, alkoholicy i nieroby.Przypadłość ta jest dziedziczona w całym aspekcie problemu.Pijaństwo za ostatni grosz wyżebrany w MOPR,seks z kim popadnie {bo kto by tam spamiętał}-rodzenie dzieci dla becikowego i dla Opieki Społecznej to domena tych niby nieszczęśliwych.Kiedy sobie popatrzę na niektóre pseudo-rodziny i ich dzieci w których każde ma innego ojca to mnie trafia!! Z moich podatków te indywidua piją żyją i współżyją..Wychowuja swoich bekartow na podobnych meneli i identycznych talentach.Państwo sie cieszy ze rośnie ilość obywateli bo rodzina wielodzietna to przyszłosc kraju.Totalna bzdura>To kolejna banda klientów Policji Opieki i Urzędu Pracy-to nie radość ale nieszczęście dla kraju.Tylko znikomy procent tych cwaniaków to osoby godne pomocy Państwa..

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!