« Powrót do artykułu

MPiPS szykuje pilotażowy program wsparcia dla młodych bezrobotnych

Kończymy przygotowanie pilotażowego programu dla młodych bezrobotnych, który zakłada konieczność zatrudnienia pracownika przez sześć miesięcy po wcześniejszym półrocznym stażu - poinformował w piątek minister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz.

Władysław Kosiniak-Kamysz

autor: JACEK HEROKżródło: Newspix

Minister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz

statystyki

Komentarze (6)

 • oszukana-54(2012-03-09 22:14) Zgłoś naruszenie 00

  Co ten młody człowiek wie o pracy NIC... ja mam syna starszego od tego pana .Hańba ,aby ktoś taki młody decydował o naszych emeryturach niech popracuje 42 lata fizycznie to pogadamy ! Ja wciąż czekam panie ministrze pracy na zasłużoną emeryturę ,za staż pracy ! Zostałam oszukana przez rząd urodziłam sie w pechowym roku 1954 ile jeszcze lat każecie nam pracować ( czyżby MY mamy tyrać do śmierci) !!!

  Odpowiedz
 • ddada(2012-03-10 07:41) Zgłoś naruszenie 00

  cale zycie nic nie robicie i tylko dlugo po was. obywatele ogarnijcie sie.

  Odpowiedz
 • sceptyk(2012-03-10 15:54) Zgłoś naruszenie 00

  Typowe urzędnicze i zacofane myślenie, do tego sprzeczne z wszelkimi prawami ekonomii. Urzędnik wymyśli sobie staże i nagle wszyscy pracodawcy, z wielką werwą i ochotą, utworzą nowe miejsca pracy, żeby zatrudnić bezrobotnych. Pogratulować takiego myślenia...

  Odpowiedz
 • jura(2012-03-12 08:58) Zgłoś naruszenie 00

  Wystarczy odmrozić Fundusz Pracy i nie przeszkadzać.Wszystkie nowe specjalne programy nie twożą nowych miejsc pracy tylko zwiększają zużycie papieru.W kopitaliżmie pieniędzy nie zastępuje się słowami.Nie ma kasy nie ma nowych miejsc pracy.

  Odpowiedz
 • zawiedziona(2012-03-12 13:07) Zgłoś naruszenie 00

  jeżeli wprowadzą ten pomysł w życie to praktycznie prawie żaden pracodawca nie zwróci się o staż do urzędu pracy, gdy później będzie musiał takiego stażystę zatrudnić i ich hura optymistyczne założenia spalą na panewce. Jak lekarz może być ministrem pracy i polityki społecznej czyli czegoś o czym nie ma pojęcia- tak to tylko w POLSCE. Głosowałam na PO przyznaję, iż był to błąd.

  Odpowiedz
 • bezrobotny(2012-03-13 08:20) Zgłoś naruszenie 00

  a może by tak kamysz-kosiniak zaapelowal do pawlaka żeby młodych bezrobotnych przyjać do psl-u, wśród znajomków i rodzinek z psl-u nie ma bezrobocia, warto sie nad tym zastanowić

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!