« Powrót do artykułu

Solidarność krytykuje PiS za nowe przepisy o RDS. Piotr Duda: Żądamy natychmiastowego wycofania zmian

Wprowadzone do tarczy antykryzysowej zmiany dające prawo odwoływania członków RDS przez premiera to rażące naruszenie autonomii partnerów społecznych – ocenił w sobotę przewodniczący Solidarności Piotr Duda. Żądamy natychmiastowego wycofania tych zmian już w Senacie – oświadczył.

Piotr Duda

żródło: ShutterStock

Żądamy natychmiastowego wycofania powyższych zmian już na etapie prac w Senacie RP. Apelujemy również do pana prezydenta Andrzeja Dudy o niezwłoczną interwencję w tej sprawie - oświadczył Piotr Duda

statystyki

Komentarze (6)

 • Jarek K.(2020-03-28 16:34) Zgłoś naruszenie 41

  No popatrz, co to się porobiło ? Ha ha ha. Zonk p. Duda

  Odpowiedz
 • jajacek gorszy sort(2020-03-28 16:24) Zgłoś naruszenie 42

  a co ten pissowski kolaborant ma do gadania. ruki po szwam a jak będziesz potrzebny to prezes don kaczone raczy cię poinformować byś zaakceptował wolę słońca żoliborza i zbafcy natodu.

  Odpowiedz
 • a(2020-03-28 16:08) Zgłoś naruszenie 42

  P. Duduś się obudził. Rządy kolaborantów Rzymu i dojnej zmiany ograniczają prawa RDS. Monarchofaszystowska przemiana trwa w RP od zarania czyli od ponad 1000. lecia. Kiedyś pozbawiano życia, wybijano zęby, palono na stosie. Teraz wystarczy zagrożenie pozbawienia stanowisk, kryminałem i wysokie grzywny. Nie będzie obywateli w RP. Będą tylko partyjni w NSDAP a tfu w PiS, parafii.

  Odpowiedz
 • ###(2020-03-29 17:56) Zgłoś naruszenie 20

  No i pan Duda się obudził. Jeśli popierało się wszystkie pomysły PiS, było jego przybudówką ( wbrew woli większości członków związku), to można się było tego spodziewać. ZWIĄZEK ZAWODOWY MA BYĆ NIEZALEŻNY OD JAKIEKOLWIEK PARTII POLITYCZNEJ. JEGO CELEM MA BYĆ WALKA O PRAWA PRACOWNICZE. A NIESTETY JAK NA RAZIE JEST TRAMPOLINĄ DO KARIER POLITYCZNYCH.

  Odpowiedz
 • a(2020-03-28 16:04) Zgłoś naruszenie 11

  Piotr Duduś się obudził. Rządy kolaborantów Watykanu i dojnej zmiany ograniczają prawa RDS. Monarchofaszystowska przemiana trwa w RP od zarania czyli od ponad 1000. lecia. Kiedyś mordowano, wybijano zęby, palono na stosie. Teraz wystarczy zagrożenie pozbawienia stanowisk, kryminałem i wysokie grzywny. Nie będzie obywateli w RP. Będą tylko partyjni w NSDAP a tfu w PiS, parafii.

  Odpowiedz
 • wyborca(2020-04-01 08:52) Zgłoś naruszenie 00

  Przecież nie może nic powiedzieć bo Kaczynski go zaraz uciszy??????

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!