« Powrót do artykułu

Dlaczego mamy oszczędzać w PPK?

Wśród założeń PPK podkreśla się, że silny rynek kapitałowy jest niezbędny do tworzenia fundamentów gospodarki oraz zapewniania środków na finansowanie inwestycji. Dzięki zasobom finansowym uzyskanym poprzez gromadzenie środków w PPK możliwe będzie długoterminowe wzmocnienie stabilności systemu emerytalnego i finansów publicznych.

dokumenty wdrożenie PPK

żródło: ShutterStock

dokumenty wdrożenie PPK

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (2)

  • Jola(2020-01-06 06:46) Zgłoś naruszenie 20

    Jak to po co ? By za kolejne 30 lat Rostowski wytłumaczył że to danina należna i nie są to środki prywatne lecz państwowe. I tak nastąpi OFE BIS !

    Odpowiedz
  • baju, baju...(2020-01-05 15:09) Zgłoś naruszenie 21

    Dlatego wprowadzono PPK aby koledzy bankowca Pinokia i pracujący na giełdach lepiej zarabiali. Bo to co święci z czarnej korporacji i świeccy z partyjnych korporacji zarabiają to grosze. No i trochę mało mają rożne Fundacje propolskie - w razie wojny nie załatwią dla siebie i swoich bliskich godnego życia za granicą. Płać Polaku do PPK a zyskasz tyle co płacąc na OFE i tyle co zyskali ludzie w Chile.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!