« Powrót do artykułu

Protest partnerów społecznych w sprawie 30-krotności

Odrzucenia w pierwszym czytaniu poselskiego projektu ustawy w sprawie zniesienia górnego limitu składek na ubezpieczenia emerytalne i rentowe domagają się organizacje reprezentujące pracodawców i pracowników.

pieniądze

żródło: ShutterStock

Odrzucenia w pierwszym czytaniu poselskiego projektu ustawy w sprawie zniesienia górnego limitu składek na ubezpieczenia emerytalne i rentowe domagają się organizacje reprezentujące pracodawców i pracowników.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (3)

 • Inspektor Pracy(2019-11-19 13:01) Zgłoś naruszenie 20

  a co mnie obchodzi że "Jutro"trzeba będzie Im to oddawać -tłumaczenie głupiego --system jest Solidarny ...Niech płacą na ZUS tak samo jak My . jak Im ukradnie to w przyszłości jakiś Tusk to tak samo jak MI.

  Odpowiedz
 • Andrzej(2019-11-19 12:11) Zgłoś naruszenie 20

  Rada Dialogu Społecznego chce znowu blokować tak jak blokuje wejście ustawy o EMERYTURACH STAŻOWYCH ich mottem tych nierobów jes NIMA PINIDZY I NI BEDZIE harujcie ci z ponad 35 i 40 letnuim stażem pracy do śmierci by tym dziadom sie dobŻe powodziło .

  Odpowiedz
 • Ja bo to ja(2019-11-19 10:04) Zgłoś naruszenie 10

  A ja jestem za tym żeby podnieśli tą 30 krotność, wreszcie się darmozjady przekonają co to jest "sprawiedliwość społeczna" (mówię tu o politykach nie przedsiębiorcach). "Chytry 2 razy traci" jest takie stare powiedzenie. Kumpel jak tylko powiedzieli za pierwszym razem że podniosą to zaczął przenosić firmę do czech, potem mówili że jednak nie będą podnosić więc zaczął się zastanawiać czy nie za szybko to zrobił... po miesiącu mi powiedział że nawet jak nie podniosą to nie żałuje... "tam urzędnika można z człowiekiem pomylić"... zamiast dowalać karę za brak jakiegoś papierka który nikomu nie jest potrzeby to urząd dzwoni i normalnie jak z człowiekiem gada żeby doniósł, bo nie chcą mu kary dawać... wszystko się jakby tak łatwiej da załatwić... i szybciej... więc zamiast większych wpływów może się okazać że kasy w budżecie jakby mniej...

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!