« Powrót do artykułu

Podwyżki w Wodach Polskich w przyszłym roku

– Najtrudniejszy okres scalania i organizacji w nowej strukturze mamy już za sobą. Już teraz wiadomo, że na początku 2019 r. pracownicy PGW Wody Polskie otrzymają znaczące podwyżki wynagrodzeń – zapowiada Przemysław Daca, prezes Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie. I dodaje, że na ostatnim spotkaniu z dyrektorami regionalnych zarządów podjął już decyzję o przyznaniu nagród rocznych dla wszystkich pracowników instytucji.

pieniądze

żródło: ShutterStock

W najbliższych dniach zostanie też wyłoniony zewnętrzny podmiot do analizy kategorii zawodowych i wyznaczenia zasad wartościowania i oceny poszczególnych stanowisk

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (7)

 • PRACOWNICY PGW WP (2018-10-10 22:03) Zgłoś naruszenie 143

  Jestem pracownikiem PGW WP RZGW Gdańsk jako operator śluzy posługuję 3 obiekty hydrotechniczne.Wykonuję ok.8 zawodów w jednym za śr.2tyś.netto!To jest dopiero Patriotyzm.Prawie za darmo praca za 8 osób.Pozdrawiam!

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Viki(2018-10-10 08:53) Zgłoś naruszenie 61

  Czyli dostaną kierowniczy i dyrektorzy a pracownicy figę.

  Odpowiedz
 • fakt.(2018-10-09 18:10) Zgłoś naruszenie 51

  Jakie tam one polskie ,izraelskie.

  Odpowiedz
 • Tatarzyn(2018-10-13 20:54) Zgłoś naruszenie 50

  a gdzie podział się ten geniusz Gajda, za tą reformę to na pal końmi naciągnąć jak Azję

  Odpowiedz
 • H20(2018-10-10 20:57) Zgłoś naruszenie 41

  Audyt należy zacząć od prezesa Wód Polskich, widać że w ogóle nie za struktury i charakterystki pracy w gospodarce wodnej. Należy zadać pytanie prezesowi czy zna wzór na prędkość przeplywu wody wg. Chezy - Manninga ;) jeśli nie zna to niech go przeniosą do innej spółki skarbu Państwa, jak nieszanowanego Gajde, który okrzykiwał się człowiekiem z branży. Pamiętajcie, że w wodach polskich nie są najwążniejsi ci któzy naliczają opłay za korzystanie z wód bo póki co te działy są najbardziej rozbudowane. Jak chcecie wyciągać więcej kasy za zgody wodnoprawne to proszę zrobić to nowelą ustawy prawo wodne a nie waszymi interpretacjami. W terenie nie można znaleźć rzeki czy kanału bo tak wszystko zarośnięte. Strach pomyśleć jak sobie poradzicie z powodzią, która prędzej czy póżniej przyjdzie. I nauczcie nowych pracowników zasad posadawiania budowli na gruntach słabonośnych bo mylą piaski dobrze zagęszczone z torfami i gytiami ;)

  Odpowiedz
 • Robi(2018-10-09 23:02) Zgłoś naruszenie 20

  ***********

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!