« Powrót do artykułu

Przemyśl: Minister wyznaczył mediatora do negocjacji z pielęgniarkami

Minister pracy, rodziny i polityki społecznej wyznaczył mediatora do toczącego się sporu zbiorowego w szpitalu wojewódzkim w Przemyślu – poinformował w piątek rzecznik Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie Tomasz Leyko.

pielęgniarka pacjent

żródło: ShutterStock

W Przemyślu pielęgniarki nie odeszły od łóżek pacjentów. Pracują normalnie, a w akcji uczestniczą w czasie wolnym. Nocują w szpitalu na rozłożonych na korytarzu materacach.

statystyki

Komentarze (2)

  • Dorota(2018-09-14 19:49) Zgłoś naruszenie 01

    Pytam się co z pozostałymi pracownikami szpitala pracującymi za 1500zł na rękę oni nie potrzebują jeść mieszkać czy się ubrać co jest do ch...ry przestaniecie wreszcie skakać koło lekarzy i pielęgniarek zainteresujcie się też innymi. Pielęgniarki czy lekarze co chwilę coś dostają a ja się pytam kiedy były jakiekolwiek podwyżki dla tych najmniej zarabiających? Otóż nigdy jedyny wzrost wynagrodzenia to podczas podnoszenia najniższej krajowej więc przestańcie się w końcu użalać nad tymi pielęgniarkami bo większość jeździ takimi gablotami że oczy bolą a robole nie mają na życie i tłuką się autobusami. Ileż można ludzie no.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!