« Powrót do artykułu

Lau: Stypendium dla wybitnych uczniów nie pokryje całego czesnego na Harvardzie, ale jest sporym wsparciem

Planujemy pokrycie kosztów maksymalnie 10 stypendiów. Student może liczyć nawet na 200 tys. zł brutto - mówi Marta Lau, prezes zarządu fundacji Orlen

Studentka

żródło: ShutterStock

Stypendia będą finansowane ze środków własnych fundacji, które są przeznaczone na działalność statutową

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (7)

 • Przyciac 500+ zamoznym(2018-08-13 12:59) Zgłoś naruszenie 52

  Zamiast 10 studentom pomoc powinnismy oferowac przynajmniej 100 studentom na studia za granica co roku. Przyciac nalezy 500+ zamoznym, a kase przeznaczyc na studia zagraniczne zdolnej polskiej mlodziezy.

  Odpowiedz
 • Widze ...(2018-08-13 12:24) Zgłoś naruszenie 40

  Widze juz kandydatow na studia w Harvardzie. Sa to polscy uczniowie chodzacy do szkol europejskich w Brukseli lub innych panstwach UE, ktorzy maja codziennie lekcje angielskiego od pierwszej klasy szkoly podstawowej po klase maturalna wlacznie, a od 7- ej klasy polowe przedmiotow po angielsku /podreczniki napisane przez naukowcow z Oxfordu/. Niektorzy z nich, bardzo dobrzy z matematyki, wybieraja dodatkowy przedmiot Ekonomie, ktory jest realizowany od 9 do 12 klasy. ----- Tylko czy w przyszlosci zechca pracowac jako urzednicy w ministerstwie?

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Belfer(2018-08-13 09:11) Zgłoś naruszenie 30

  Ciekaw kto z tego skorzysta chyba mlodzi pisiowcy bo wcześniej dzieci po

  Odpowiedz
 • Propozycja ....(2018-08-13 12:47) Zgłoś naruszenie 20

  Propozycja pomocy dla studiujacej mlodziezy za granica podoba mi sie. Moze nalezaloby rozszrzyc te oferte rowniez na uniwersytety brytyjskie, niemieckie , czy francuskie. Nauka w agielskich uniwersytetach jest platna, we francuskich narazie chyba bezplatna, w niemieckich nie wiem. Pomoc finansowa zawsze sie przyda.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Kpiarz (2018-08-14 07:13) Zgłoś naruszenie 10

  A ja to widzę w prosty sposób. Zostało jeszcze trochę kasy w spółkach skarbu państwa, to trzeba ją zainwestować w szkolenie młodej kadry która będzie nimi w przyszłości zarządzać. PiS - tatusiowie dadzą odpowiednie Ustawy, a młodzi PiS - menadzerowie skutecznie wydoją społeczeństwo, by PiS - wujkowie i ciocie w radach nadzorczych dobrze zarabiały. Logiczne.!!!!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!