« Powrót do artykułu

Grzywna dla bezrobotnych dzieli PUP-y i inspektorów

Resort sprawiedliwości proponuje likwidację dolnego progu grzywny dla bezrobotnych, którzy znaleźli zatrudnienie, ale nie powiadomili o tym urzędu pracy. Nie wszystkim ten pomysł się podoba.

Jak każe Państwowa Inspekcja Pracy

żródło: Dziennik Gazeta Prawna

Jak każe Państwowa Inspekcja Pracy

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (5)

 • Technokrata(2017-07-10 11:05) Zgłoś naruszenie 302

  Haha w tym panstwie to tylko kary, grzywny, upomnienia, bezrobotny ktory znalazl prace poza UOP powinien dostac nagrode a nie kare ze nie powiadomil jasnie nam panujacych panow i panie urzedasow z PUPy. Ogolnie ten urzad jest pierwszy do zlikwidowania, przechowywalnia dla swoich koleszkow i ich dzieci. Kto dzis szuka pracy przez PUP czy inny WUP. A te stolki kosztuja i to nie malo, wywalic ich i zrobic elektroniczny zeby sie zglaszac i jak sie w ciagu miecha nie znajdzie pracy to dzwoni urzedas z call center i zaprasza do urzedu miasta na rozmowe.

  Odpowiedz
 • zzz(2017-07-10 15:16) Zgłoś naruszenie 272

  A jaka jest grzywna dla PUP za nieznalezienie pracy przez 3 lata ?

  Odpowiedz
 • Onet(2017-07-10 11:59) Zgłoś naruszenie 123

  PIS tylko uprawia PIAR gospodarczy polska w ruinie a wprowadza zamordyzm ustawa o inwigilacji wpuszcanie ukrainców na rynek pracy

  Odpowiedz
 • Zwykły obywatel(2017-07-10 11:56) Zgłoś naruszenie 104

  Dojna zmiana PIS niczym się nierózni od PO. Podobno według PIS nie przyjmujemy uchodzców a ten milion ukrainców zabierających prace i zaniżający stawki . PIS tylko inwigilacja kary straszenie Rosjom po co nam takie państwo.

  Odpowiedz
 • oszukany(2017-07-11 21:49) Zgłoś naruszenie 10

  Każdemu ,kto w Polsce przechodzi na rentę czy emeryturę ,należy się odprawa,a kto pierwszy łamie przepisy ,właśnie PUP,bo gdy przechodzisz w trakcie bycia na zasiłku z PUP nie dostaniesz złamanego szeląga,znowu dyskryminacja z urzędu.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!