Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od 1 października rosną zasiłki z pomocy społecznej. Zobacz, jak zmienią się progi

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
14 lipca 2015 roku Rada Ministrów przyjęła rozporządzenie w sprawie zweryfikowanych kryteriów dochodowych oraz kwot świadczeń pieniężnych z pomocy społecznej. Już 1 października zaczną obowiązywać nowe przepisy, zgodnie z którymi wzrośnie liczba osób pobierających świadczenia pieniężne. Które zasiłki zostaną zwiększone?
14 lipca 2015 roku Rada Ministrów przyjęła rozporządzenie w sprawie zweryfikowanych kryteriów dochodowych oraz kwot świadczeń pieniężnych z pomocy społecznej. Już 1 października zaczną obowiązywać nowe przepisy, zgodnie z którymi wzrośnie liczba osób pobierających świadczenia pieniężne. Które zasiłki zostaną zwiększone? / ShutterStock
Reklama

Komentarze (4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • gm
  2015-07-30 07:14
  a co z tymi co dostaja 153 zl ? im juz sie nie nalezy ?
  0
  zgłoś
 • O
  2015-07-30 08:17
  TAK TAK wszędzie tylko podwyzszac i bez rozwiązania sytuacij ktora mnozy sie dzięki temu do oszustw z umowami w firmach b przewaznie tacy są pokrzywdzeni .OTO PRZYKLADA ZAMIAST TAKĄ OSOBĘ ZATRUDNIC JAKO OPIEKUN OSÓB STARSZYCH A NIE TAK JAK TERAZ DAJE ZARABIAC NIEDOSC ZE FIRMOM TO JESZCZE MOPR DOPLACA OSOBY SĄ ZATRUDNIENI NA UMOWE O DZIEŁO BĄDZ ZLECENIE .ZAMIAST BYC ZAREJESTROWANYM W URZĘDZIE JAKO BEZROBOTNY Z PRAWEM DO ZASIŁKU W ZAMIAN OPIEKI NA STARSZĄ OSOBĄ I MIEC NORMALNE WYNAGRODZENIE Z MOPR ? NO COŻ NIECHCE SIE MYSLEC I DAJE SIE DARMOWE NISKIE KWOTY W MOPR KTÓRE DO NICZEGO SIE ZDADZĄ BBO JESZCZE INNE INSTYTUCJE TJ DOFINANSOWANIE MIESZKAN ITD CIĄGNIE CO SIE DA ABY PRZEZYC BO MOPR NIEMAA PRZEZ TAKIE RZADZENIE PIENIĘDZY .NAWET WYNAJMUJE FIRMĘ DO SPRZĄTANIA SWYCH FILLI ZATRUDNIA SIE TEZ OSOBY NA ETETY DO DOMU OPIEKI I POCO SKORO MOZNA INACZEJ ?
  0
  zgłoś
 • jaq
  2015-07-31 09:15
  zniżkowy bilet do teatru się należy,bądż głodny ale kulturalny!
  0
  zgłoś
 • wnerwieni
  2015-09-18 07:42
  My chcemy naszych emerytur po 40 latach pracy a nie zasiłków.Czy po tylu latach pracy mamy zbierac puszki na smietnikach?tak nas urządziliście?Gdzie ta obiecana ustawa,dlaczego zamknęliście nagle usta?nie damy sie oszukac ,wy kradniecie nasze emerytury które nam sie należą po 65 roku życia,mamy to zapisane w ustawie,ale wyście ta ustawe zniszczyli bo tak wam sie podobało,nie darujemy wam,zapomnijcie o wyborach!!!
  0
  zgłoś
Reklama
Reklama

Zobacz więcej