Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jesteś młodym bezrobotnym? Sprawdz jak skorzystac z programu Wsparcie w starcie

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
- Bezrobocie wśród młodych to ogromny problem i wyzwanie. Wprowadzamy rozwiązania poprawiające ich sytuację. W tym celu uruchomiliśmy program niskooprocentowanych pożyczek Wsparcie w starcie, realizujemy Gwarancje dla młodzieży oraz wprowadziliśmy reformę urzędów pracy – powiedział na konferencji w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz, minister pracy i polityki społecznej. Program "Wsparcie na starcie" ma na celu ułatwienie rozpoczęcia działalności gospodarczej bezrobotnym, poprzez nisko oprocentowane pożyczki na założenie firmy. Drugi etap rozpoczął się w ubiegłym roku, na terenie całego kraju. Uprawnieni do udziału są absolwenci i studenci, a także wszystkie osoby bezrobotne. Przesiębiorcy mogą starać się o pożyczke na tworzenie nowych miejsc pracy. Korzystając z programu mozna liczyć na darmowe szkolenia i doradztwo finansowe.
- Bezrobocie wśród młodych to ogromny problem i wyzwanie. Wprowadzamy rozwiązania poprawiające ich sytuację. W tym celu uruchomiliśmy program niskooprocentowanych pożyczek Wsparcie w starcie, realizujemy Gwarancje dla młodzieży oraz wprowadziliśmy reformę urzędów pracy – powiedział na konferencji w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz, minister pracy i polityki społecznej. Program "Wsparcie na starcie" ma na celu ułatwienie rozpoczęcia działalności gospodarczej bezrobotnym, poprzez nisko oprocentowane pożyczki na założenie firmy. Drugi etap rozpoczął się w ubiegłym roku, na terenie całego kraju. Uprawnieni do udziału są absolwenci i studenci, a także wszystkie osoby bezrobotne. Przesiębiorcy mogą starać się o pożyczke na tworzenie nowych miejsc pracy. Korzystając z programu mozna liczyć na darmowe szkolenia i doradztwo finansowe. / ShutterStock
Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej