Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ustawowe zniżki Karty Dużej Rodziny

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Karta Dużej rodziny a przejazdy kolejowe Nowy rok odciąży kieszenie wielu rodzin posiadających Kartę Dużej Rodziny. Od 1 stycznia 2015 korzystający z niej dorośli mają prawo do nowych, ustawowych zniżek na przejazdy pociągami. 37 proc. wyniesie ulga w publicznym transporcie kolejowym na podstawie biletów jednorazowych, a 49 proc. ulga dla posiadaczy biletów miesięcznych. Podczas pojedynczej podróży rodzina wielodzietna otrzyma w sumie 62 proc. zniżki.
Karta Dużej rodziny a przejazdy kolejowe Nowy rok odciąży kieszenie wielu rodzin posiadających Kartę Dużej Rodziny. Od 1 stycznia 2015 korzystający z niej dorośli mają prawo do nowych, ustawowych zniżek na przejazdy pociągami. 37 proc. wyniesie ulga w publicznym transporcie kolejowym na podstawie biletów jednorazowych, a 49 proc. ulga dla posiadaczy biletów miesięcznych. Podczas pojedynczej podróży rodzina wielodzietna otrzyma w sumie 62 proc. zniżki. / ShutterStock
Tematy:

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • viatrak
    2015-01-10 14:34:18
    Władcy RP silą się i prężą szastając przywilejami i ulgami, ba, nawet posełki w telewizorach szczebioczą, że pakiet socjalny w Polsce nie jest mniejszy od włoskiego, francuskiego i jeszcze jakiegoś tam i w związku z tym Polacy mogą spokojnie zakładać rodziny w ojczyźnie..Brawo, brawo, bravissimo! Pakietami socjalnymi dościgamy zachód! Jeszcze rok, może dwa i sięgniemy dna.
    Nasi przenajmądrzejsi zapominają, że Naród jest bogaty gdy jego obywatele coś posiadają a nie łapy do MOPSów wyciągają!
    0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej