Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Lekarze są bogaci. Najlepiej w USA zarabiają chirurdzy i psychiatrzy

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Według Careercast.com najlepiej płatną profesją w USA jest obecnie chirurg. Jak wyliczył Wall Streej Journal. Chirurdzy za oceanem mogą liczyć średnio na 233 tys. dolarów rocznych zarobków. Jak tłumaczy portal Careercoast, zawody te, powiazane z ochroną zdrowia wymagają skończenia studiów. Aby móc liczyć na taie zarobki należy kształcić się przez ponad dekadę.
Według Careercast.com najlepiej płatną profesją w USA jest obecnie chirurg. Jak wyliczył Wall Streej Journal. Chirurdzy za oceanem mogą liczyć średnio na 233 tys. dolarów rocznych zarobków. Jak tłumaczy portal Careercoast, zawody te, powiazane z ochroną zdrowia wymagają skończenia studiów. Aby móc liczyć na taie zarobki należy kształcić się przez ponad dekadę. / ShutterStock
Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • cypress
  2017-06-21 20:38:18
  Chirurdzy i psychiatrzy to też są lekarzami.
  2
 • Marzena
  2016-07-13 13:35:55
  Ile faktycznie zarabiają lekarze to trudno powiedzieć, bo wiele wizyt prywatnych jest nierejestrowanych a dodatkowo nieetyczne układy z firmami jakie produkują leki też są dość częste. Taki ciekawy materiał jak to lekarze stali się miliarderami http://www.open-youweb.com/nieprzyzwoicie-bogaci-polscy-lekarze/ dodatkowo zaczęli jeszcze prowadzić firmę jaka tworzy pigułki.
  1
Reklama
Reklama

Zobacz więcej