KPP niezadowolona z wydłużenia urlopów macierzyńskich

21.11.2008, 14:34; Aktualizacja: 21.11.2008, 14:38

Pracodawcy są niezadowoleni z wydłużenia urlopów macierzyńskich i wprowadzenia urlopów dla ojców. Konfederacja Pracodawców Polskich krytycznie ocenia uchwaloną w piątek nowelizację Kodeksu Pracy.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (17)

  • ojciec(2008-11-21 15:01) Zgłoś naruszenie 00

    a dla was tylko kasa , kasa ...

    Odpowiedz
  • kapselek(2008-11-23 21:47) Zgłoś naruszenie 00

    Do 13
    Moja siostra jest psychologiem i właśnie takie ma spostrzeżenia, Natomiast ja nie ubliżam zwyczajnie obserwuję ich zachowanie a wnioski nasuwają się same, Twoje sformuowanie "a może coś się nie podoba" właśnie mi się nie podoba bo brzmi jak grożba albo negacja wszystkich innych poglądów niż Twoje,

    Odpowiedz
  • apon(2008-11-23 17:30) Zgłoś naruszenie 00

    KPP to tylko kasa. Doradzcy wszystkich opcji u koryta. Poplecznicy niewolnictwa robotnika. JAk sie widzi w mediach te towarzystwo to sie chce ...

    Odpowiedz
  • kapselek(2008-11-23 13:14) Zgłoś naruszenie 00

    Do nr 6
    Nie jestem menem. Jestem kobietą. Nie wiem dlaczego z mojej wypowiedzi wyciągasz takie durnowate wnioski. A co do stwierdzenia, że zakłady pracy mogą obawiać się młodych żonkosiów to nie ja wymyśliłam, takie obawy wyrazili przedstawiciele konfederacji pracodwawców.
    Nie dorabiaj więc jakiejś ideologii do wypowiedzi których chyba nie rozumiesz,

    Odpowiedz
  • do 10 kapselka(2008-11-23 21:27) Zgłoś naruszenie 00

    piszesz że jesteś kobietą to dobrze ale dlaczego ubliżasz mężczyzną którzy chcą bawić dzieci pisząc że niewieścieją , a może coś się nie podoba

    Odpowiedz
  • d1i2(2008-11-21 16:10) Zgłoś naruszenie 00

    A kto ma za was pracować nygusy,wam tylko sex w głowach i życie na cudzy koszt,wstydu nie macie.

    Odpowiedz
  • STAN(2008-11-21 15:30) Zgłoś naruszenie 00

    CI DOROBKIEWICZE Z KPP I Z ZLEWIATANA CHCIELIBY ŻEBY LUDZIE BYLI NIEWOLNIKAMI OD RANA DO WIECZORA DO 70 LAT I ZARAZ DO PIACHU . TO COŚ DLA BOCHNIARZ I MORDOSIEWICZA

    Odpowiedz
  • kapselek(2008-11-21 20:12) Zgłoś naruszenie 00

    Po pierwsze słowo "tacierzyńskie" jest niewłaściwe, kto je wymyślił prawidłowo mówi się "zasiłek ojcowski". Poloniści aż pienią się jak słyszą taką odmianę.
    Po drugie przedłużony zasiłek macierzyński pewnie wymyśliła P. Chłoń Domańczuk bo niebawem urodzi trzecie dziecko i zapowiedziała, że to nie jest jej ostatnie słowo, przy następnym napewno się na ten zasiłek załapie,
    Po trzecie zawsze obawiano się młodych mężatek bo to zaraz dziecko i dłuższa przerwa w pracy niech teraz poobawiają się również młodych żonatych facetów. Od jakiegoś czasu faceci nam niewieścieją to napewno chętnie będą z takich urlopów korzystać.

    Odpowiedz
  • do 4(2008-11-22 13:20) Zgłoś naruszenie 00

    jak potrafił zrobić i się nie wstydził to teraz chce bawić i się nie wstydzi . A ty to prawdziwy men da w mordę , złapie za włosy albo kłaki oczywiście kobietę no albo niemowlaka przez okno bo nie odda super facetowi

    Odpowiedz
  • poll(2008-11-22 18:38) Zgłoś naruszenie 00

    Banda złodziei do łagrów ich trzeba wysłać.

    Odpowiedz
  • ddd(2008-11-22 13:18) Zgłoś naruszenie 00

    No pewnie, po co rodzić dzieci - pracować nieroby za 1000 zł po 18 godzin dziennie dla właściciela, co by miał na nowe alufele do merola.

    Odpowiedz
  • do 3(2008-11-22 13:23) Zgłoś naruszenie 00

    tobie nygusie tylko w głowie jak oszukać innego a sam się za robotę bierz i wstydu nie masz wstydem się zasłaniać

    Odpowiedz
  • abaja(2008-11-22 22:49) Zgłoś naruszenie 00

    do kapselka z poz. 4
    właśnie widać jakich mamy posłów, nie dziwię się polonistom że ich krew zalewa jak słyszą i czytają polszczyzę tworzoną przez posłów.

    Odpowiedz
  • do 14(2008-11-25 08:21) Zgłoś naruszenie 00

    poczytaj słownik języka polskiego to horyzonty się poszerzą ze szczególnym wskazaniem na ubliżam i słowo groźba a i jeszcze naucz pisać się to słowo ź a nie przez ż . I nie zasłaniaj się siostrą bo to nie wypada a z drugiej strony to nie najlepiej świadczy o niej że dyskryminuje płeć przeciwną a może wy nie lubicie mężczyzn . Ciesze się że ty nie ubliżasz zwyczajnie tylko nie zwyczajnie . I oczywiście twoje upodobanie mnie nie interesują , a odnośnie moich poglądów to wy kobiety chciałyście równo uprawnienia a może ty nie , albo wybiórczo

    Odpowiedz
  • obludna instytucja ciagnaca kase z niewolnictwa(2008-11-23 15:08) Zgłoś naruszenie 00

    KPP najbardziej bylaby zadowolona gdyby kolesie neoliberaly wprowadzili prace za darmo, totalne niewolnictwo...

    Odpowiedz
  • do kapselka(2008-11-26 22:20) Zgłoś naruszenie 00

    analfabetyzm to rzecz straszna ale dyskryminacja i rzucanie obelg to jest to co lubią wszystkie kapselki

    Odpowiedz
  • madzirek19(2010-06-15 15:31) Zgłoś naruszenie 00

    "KPP negatywnie ocenia także "próbę wprowadzenia do naszego systemu prawnego instytucji urlopu tacierzyńskiego". Według Konfederacji zmiany te pogorszą sytuację mężczyzn na rynku pracy, "

    KPP widzi pogorszona sytuacje na rynku pracy dla kobiet i mezczyzn? No to wszystko w porzo, bo jesli nie mezczyzn to kogo zatrudniac bedzie rynek pracy? Kobiety przeciez zachodza w ciaze i ida na urlop macierzynski - wiec sa jeszcze wiekszym ryzykiem. Wedlug KPP kto powinien rodzic dzieci i je wychowywac? Babcia z dziadkiem?

    Odpowiedz