Gubisz się w gąszczu prawnych zawirowań dotyczących umów cywilnoprawnych, warunków podejmowania pierwszej pracy czy pracy sezonowej i wakacyjnej? Skorzystaj z porad eksperta Państwowej Inspekcji Pracy, który od 15 do 17 czerwca będzie odpowiadać na pytania czytelników "Dziennika Gazety Prawnej".

Pierwszego dnia dyżuru, w środę 15 czerwca, w godzinach 10.00 - 11.00 na pytania w sprawie zasad i warunków zawierania umów cywilnoprawnych będzie odpowiadał Roman Giedrojć, główny inspektor pracy.

W drugim dniu dyżuru, w czwartek 16 czerwca, w godzinach 10.00-11.00, ekspert PIP wyjaśni kwestie dotyczące zawierania umów na pracę sezonową, wakacyjną oraz pierwszą pracę.

Trzeciego dnia, w piątek 17 czerwca, w godzinach 10.00-11.00 , ekspert PiP będzie odpowiadał na pytania w sprawie zasad udzielania, odwoływania, finansowania urlopu wakacyjnego.

Relacje z poszczególnych dni dyżuru będziemy prezentować na stronach "DGP" w dziale Kadry i Płace oraz na gazetaprawna.pl.

Zachęcamy też czytelników do zadawania pytań ekspertom za pośrednictwem strony na facebooku, maila: internetowagp@infor.pl oraz dzwoniąc pod numer telefonu: 22 482 43 48.

Pytania prosimy przysyłać od poniedziałku 13 czerwca. W temacie e-maila prosimy o wpisanie: "dyżur PIP".