GUS: przeciętne wynagrodzenie w III kw. 2008 r. wzrosło do prawie 3000 zł

12.11.2008, 14:36; Aktualizacja: 12.11.2008, 14:45

Przeciętne miesięczne wynagrodzenie w III kwartale 2008 roku wyniosło 2968,55 zł, podał Główny Urząd Statystyczny w komunikacie.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:ISB
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (8)

  • A(2008-11-12 15:12) Zgłoś naruszenie 00

    a jak ma się to do I kw 2008 r. ? M. P. Nr 39/348 - I kw. 2008 r. - 2983,98

    Odpowiedz
  • komu?(2008-11-12 16:57) Zgłoś naruszenie 00

    Komu tak wzroslo? prezesom z pokemonow? Jasne, wielki dobrobyt Tuska robi niektorym krezusom...

    Odpowiedz
  • Kuba(2008-11-12 19:32) Zgłoś naruszenie 00

    Pasożyt polityczno-- KRUSowski , KALINOWSKI -gdyż w ten sposób zdobywa sobie elektorat cwaniaczków--opowiadał w TV ,że miastowi średnio zarabiają 3500zł. Zapomniał powiedzieć ,że jest to średnia krajowa (którą i tak zawyzył)a nie tylko miastowa-- w której i ON uczestniczy jedząc szynkę. Gdy jeden je szynkę a inny chleb wówczas średnio jemy chleb z szynką..Powiedział też że 5-10 ha mają co najwyżej 800zł dochodu i dlatego muszą płacić niski KRUS. Gdyby nie mieszał wsi i miasta to wiedział by ,ze ludzie biedni żyją tu i tu i dlatego Ci co są z miasta a mają również niskie dochody też powinni być dotowani przez budżet aby płacić równie niskie składki jak w KRUSie . Ale ten pasożyt który mentwą gadką zdobywa sobie elektorat tego już nie chce słyszeć ,że pracownik dochodu nie ukryje a przejedźmy się do wielu gospodarstw które deklarują niski dochód i sprawdźmy tam majątki!

    Odpowiedz
  • Tym(2008-11-12 20:21) Zgłoś naruszenie 00

    do 1: to są dwa różne wskaźniki
    do 2: Za Kaczora rosło w tym samym tempie - ale wtedy był to dla Ciebie dowód, że "za pisu gospodarka się rozwija!". Obłuda do kwadratu.

    Odpowiedz
  • filologini(2008-11-12 23:26) Zgłoś naruszenie 00

    Tym, czy ty nie rozumiesz, że tu nie chodzi ani o Donalda, ani o Kaczora? Wznieś się POnad tę brudną POlitykę. Po co bawisz się w adwokata oszusta Tuska?

    Odpowiedz
  • Tym(2008-11-13 00:11) Zgłoś naruszenie 00

    do 5: To nie ja zacząłem, tylko 2.
    Jak Ci się nie podoba ta brudna polityka, to sama daj dobry przykład i przestań rzucać politycznym mięsem.

    Odpowiedz
  • filologini(2008-11-13 00:30) Zgłoś naruszenie 00

    A tak ładnie się wyraziłam o premierze i prezydencie i nie podoba się? Przyznam, ze bardzo się starałam i dużo mnie to kosztowało, zeby tych wycierających sobie usta patriotyzmem, religią, Bogiem, miłością, papieżem polityków nie nazwać po imieniu.
    Moralność Dulskiej w was drzemie, szanowny Tymie.

    Odpowiedz
  • Prawdziwy Polak z Torunia(2008-11-13 17:53) Zgłoś naruszenie 00