Senatorowie PiS: chcemy odrzucenia trzech ustaw zdrowotnych

29.10.2008, 10:56; Aktualizacja: 29.10.2008, 13:42

Senatorowie PiS poinformowali podczas dzisiejszej debaty w Senacie, że są za odrzuceniem w całości trzech ustaw: o ZOZ-ach, o pracownikach ZOZ-ów oraz ustawy wprowadzającej. Senat debatuje nt. pakietu ustaw zdrowotnych, przyjętych w zeszłym tygodniu przez Sejm. Senacka komisja zdrowia wniosła do nich poprawki.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (6)

 • -jest lepsze rozwiązanie:Szpitali nie trzeba PRYWATYZOWAĆ(2008-10-29 17:33) Zgłoś naruszenie 00

  Wystarczy zabrać się za PASOŻYTÓ -KRUSowsko-społecznyo-politycznych którzy celem zdobycia elektoratu wspierają niskie składki za leczenie w KRUSie dla majętnych Rolników a którymi są sami w większości i dlatego są wrogami urealnienia tychże składek. Dość waszego zakłamania -jeździcie na pielgrzymki i modlicie się o sprawiedliwość społeczną a bezczelnie leczycie się na koszt tych którzy płacą wysoki ZUS nierzadko pracujących w szkodliwych i niebezpiecznych warunkach - -odbieracie im środki na leczenie i gdy po 30 latach pracy słyszą, że muszą się dodatkowo ubezpieczyć to ich krew ...Tak żyją PASOŻYTY którym Trybunał Konstytucyjny musi wyjaśnić (sprawę też wniósł RPO), że okradają resztę społeczeństwa bo inaczej nie potrafią zrozumieć. Jeżeli bogatych rolników stać na dobrowolne ubezpieczenia to tym bardziej stać ich na urealniony KRUS i niech najpierw go płacą.!!!--Pawlaczku. Będzie wówczas na utrzymanie szpitali!

  Odpowiedz
 • radca(2008-10-29 13:30) Zgłoś naruszenie 00

  O matko a jak przychodnie były prywatyzowane?I co?I jest okey.

  Odpowiedz
 • Ja już nie będę głosował na PiS-- dlaczego ?(2008-10-29 12:12) Zgłoś naruszenie 00

  choć nadal uważam ,ze PiS to uczciwa partia i w ostatnich wyborach uzyskał nawet więcej o 5mln głosów niż w przedostatnich.To proste -- większość społeczeństwa wolała wybrać ostatnio cwaniaków z PO czy pasożytów KRUSOwsko politycznych którzy za obietnicę utrzymania bezpodstawnie niskiego KRUSu także dla majętnych otrzymali głosy kosztem ciężko pracującej części społeczeństwa płacącej na nich podatki i fundując im koszty leczenia z opłat ZUSu i .--Uważam,że to co rozkradnie i rozkradła do reszty ta koalicja ,co roztrwonią pomysły CUDaków (pseudoprywatyzacje dla swoich kręcących lody) już nikt i nic nie odwróci. Owszem PiS dorwie jednego lub drugiego ale to będzie kropla w morzu grabieży a skoro polskie społeczeństwo woli podatki liniowe ,zniesienie ustawy kominowej dla Prezesów ,rozwarstwienie społeczne -co potwierdzili głosując na PO i PSL - to Ja już tego polskiego społeczeństwa nie zamierzam naprawiać. Niech Polacy posmakują co wybrali!

  Odpowiedz
 • Nawiązywanie do doświadczeń afrykańskich(2008-10-29 14:01) Zgłoś naruszenie 00

  Tuskowi nie chodzi o reformę słuzby zdrowia, tylko o dorwanie się do majatku, jakim dysponują ZOZy. Poza tym po prywatyzacji w szpitalach będzie możliwość prowadzenia również i innej działalności gospodarczej, która może "wypchnąć" działalność podstawową, a więc leczenie. Zakres leczenia będzie uwarunkowany od zysku, jaki będzie można w konkretnym wypadku uzyskać. Taki system opieki działa tylko w krajach afrykańskich rządzonych przez kacyków.

  Odpowiedz
 • alleluja(2008-10-29 14:33) Zgłoś naruszenie 00

  Otwórzcie duży szpital dla umysłowo chorych (może być prywatny)
  i zamknijcie tam wszystkich którzy "rzadzą"

  Odpowiedz
 • Kasia(2008-10-29 17:15) Zgłoś naruszenie 00

  Powinny byc wszystkie szpitale sprywatyzowane

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane