Bukiel o referendum ws. reformy służby zdrowia: Polacy nie znają się na tym

07.10.2008, 20:36; Aktualizacja: 07.10.2008, 21:38

Szef Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy Krzysztof Bukiel ocenia, że referendum w sprawie reformy służby zdrowia to niepoważny pomysł i - jeśli się odbędzie - zostanie wykorzystane do rozgrywek politycznych.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (19)

  • wiedza(2008-10-07 20:58) Zgłoś naruszenie 00

    "Polacy nie znają się na tym" - dodał szef OZZL."

    Jak to sie nie znaja?? Dobrze wieda czego chca. Niedch p. Bukiel nie uwaza spoelczenstwa za niedoinformowanych...

    Odpowiedz
  • bida(2008-10-07 21:21) Zgłoś naruszenie 00

    to czego chcą, co im się należy to wiedzą -gorzej gdy mają zapacić,wtedy udają bidulki

    Odpowiedz
  • Jasio(2008-10-07 21:24) Zgłoś naruszenie 00

    Na leczeniu, od wieków, Polacy znają się doskonale. Lekarze powinni być wybierani w miejscowym referendum, z pomiędzy miejscowego społeczeństwa. Przy okazji referendum w sprawie prywatyzacji służby zdrowia, powinno być pytanie: "czy jesteś za wcześniejszą emeryturą dla prezydenta?"

    Odpowiedz
  • tak albo tak(2008-10-08 07:14) Zgłoś naruszenie 00

    Najlepiej znają się doktory, jak robić kasę na zdechlakach. Nieudacznicy, którzy tylko żądają, ale nic w zamian. Albo prywatna praktyka albo na państwowej posadzie, a nie tu i tam, bo biedacy na nic czasu nie mają.

    Odpowiedz
  • henio(2008-10-08 08:42) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Bukiel ludzie się nie znają tylko znają się lekarze i Pan na tym,lekarze chcą leczy tylko ludzi bogatych , bo wtedy mają dla siebie korzyść gdyby szpitale nie byłyyby sprywatyzowane to muszą leczyć wszystkich, a tego pan i lekarze nie chcą.jestem za referenum i jestem za tym aby szpitale nie były dla bogatych ale dla wszystkich POLAKÓW.

    Odpowiedz
  • Bukiel - palant(2008-10-08 09:05) Zgłoś naruszenie 00

    Bukiel chce oszukać wszystkich polaków - on tak naprawde chce prywatyzacji i jednocześnie ochrony służby zdrowia za pośrednictwem budrzetu państwa. To taki stór socjalistyczno - kapitalistyczny + wolny rynek. To znaczy budrzet gwarantuje służbie zdrowia a wszczegulności lekarzą np. 5 średnich krajowych i to jest ich pensja podstawowa do której dolicz się szmal z pracy ze sprywatyzowanego np. szpitala. Prywatyzacja oczwyście winna polegać na przekazaniu bezpłatnie zespołą lekarzy szpitali - budynków, gruntów, sprzętu itp. Bukiel to głąb - a ci lekarze to bandy półinteligentów uważających się za coś lepszego od reszty społeczeństwa. Zawód lekarz to taki sam zawód jak każdy inny - żaden szczególny. Lekarze generalnie boją się reformy służby zdrowia i konkurencji w swym środowisku. Bukoel pt. Bubel mówi że się nie znamy. Lekaże się nie znają na organizacji służby zdrowia i ekonomi - ale to oni reformują - i dlatego mamy taką tę służbę. Lekarze do leczenia - a nie do robienia reform.

    Odpowiedz
  • _MISs(2008-10-08 09:34) Zgłoś naruszenie 00

    do6 - Popieram w 100% dokładnie tak to będzie wyglądało jeśli do tego dopuścimy!

    Odpowiedz
  • Kazik(2008-10-08 10:01) Zgłoś naruszenie 00

    Uważam,że referendum w sprawie służby zdrowia powinno być.Bukiel uważa ,że ludzie się nie znają na służbie zdrowia? Służba zdrowia ma być tylko dla ludzi bogatych a nie dla biednych- służba ma być dla wszystkich POLAKÓW.
    Pytam to w jakim kraju żyjemy!!!
    Składki na służbę zdrowia płacimy wszyscy a dostępu do niej nie mamy,coś tutaj w tym niegra.Rząd jak widzimy oszukuje całe społeczeństwo,pieniądze dajcie a leczyć WAS nie będziemy z państwowych pieniędzy tylko leczcie się prywatnie.

    Odpowiedz
  • Henio koszmarek(2008-10-08 10:03) Zgłoś naruszenie 00

    Henio popiera Henia

    Odpowiedz
  • ewcia(2008-10-08 10:07) Zgłoś naruszenie 00

    Sprzątaczka i cała Polska nie jest głupia Panie Bukiel.

    Odpowiedz
  • Bukiel ty palancie zapisałeś się do PO czy dawno tam jesteś(2008-10-08 11:05) Zgłoś naruszenie 00

    Kochani ustalmy czy Inteligent Bukiel jet członkiem PO-paprańców .Proszę nie ustalać że jest członkiem bo jest tym członkiem --- mam na myśli przynależność partyjną do PO

    Odpowiedz
  • olek(2008-10-08 11:10) Zgłoś naruszenie 00

    Pomysł na uzdrowienie tępych kartofli,to podwyższanie wysokości przymusowej składki zdrowotnej.Moim zdaniem gdzie kartofle się nie wpieprzają to wszystko działa sprawnie.

    Odpowiedz
  • Jan(2008-10-08 11:21) Zgłoś naruszenie 00

    Ludzie płacie a będzie się lepiej żyło rządowi,parlamentarzystom,senatorom uważają ,że za mało zarabiają i muszą mieć więcjej.Gdy wszystko sprywatyzyją to więcej dla nich zostanie - nie będą płacić na służbę zdrowia itd.

    Odpowiedz
  • .tak jak wciskacie narodowi ,że nic bardziej go nie uszczęśliwi niż EURO 2012(2008-10-08 11:31) Zgłoś naruszenie 00

    ,to mu jest potrzebne i to jest niezbędne -tak jak przy takim dużym zadłużeniu kraju zewnętrznym i wewnętrznym nie zrobiliście celowo referendów przewidzianego w konstytucji z pytaniem :czy obywatele chcą i godzą łożyć finansowo na EURO - po to aby piłkogłowy PREMIER i inni działacze PZPn mogli wziąść dużą kasę za kopanie szmacianki - tak Ja Wam życzę abyście połamali sobie na tym projekcie zęby i co najwyżej w przyszłości organizowali grę w piłkę siatkową na plażach Bałtyku.Jeżeli chcecie sie bawić to bawcie się za własne a nie społeczeństwa gdy nie macie na EMERYTURY .

    Odpowiedz
  • ;-((2008-10-08 11:37) Zgłoś naruszenie 00

    A więc pytam się, kiedy będą obiecane cuda???
    Kiedy będzie w Polsce obiecana Irlandia???
    Ponoć Polacy zasługują na lepszy rząd
    A upłynął już rok i efektów nie widać

    Odpowiedz
  • Jadwiga(2008-10-08 13:32) Zgłoś naruszenie 00

    Już prywatyzacja banków miała być sposobem, na cudowne mechanizmy rynkowe. Ze szpitalami będzie tak samo. Prezesi będą mieć bajońskie pensje i premie a dla pacjentów braknie pieniędzy.

    Odpowiedz
  • prawnik(2008-10-08 14:23) Zgłoś naruszenie 00

    Pan Bukiel niby wykształcony i piastuje stanowisko, a taki głupi. Przecież każdy Polak bez względu na to kim jest odpowie na proste pytanie czy chce prywatnej czy publicznej służby zdrowia, a co za tym idzice czy chce dopłacać czy nie. Nie róbmy ze społeczeństwa idiotów, BARDZO PROSZĘ !!!

    Odpowiedz
  • antyPISuar(2008-10-08 15:46) Zgłoś naruszenie 00

    Bukiel Bogacz.Tak tak. Jak on się wymądrza palant skończony, co za cham w ubraniu lekarza.I taka gnida jest szefem jakiegoś związku? gdzie Ci ludzie mieli oczy???

    Odpowiedz
  • wpiszczcei słowo bukiel w wyszukiwarkę to zobaczycie ciekaw códa(2008-10-09 15:01) Zgłoś naruszenie 00

    w

    Odpowiedz