Coraz więcej Polaków rozważa emigrację zarobkową

19.04.2015, 08:31; Aktualizacja: 19.04.2015, 12:06

Wzrasta liczba osób dopuszczających możliwość emigracji zarobkowej. W ciągu najbliższych 12-tu miesięcy nie wyklucza jej co piąty Polak w wieku produkcyjnym - wynika z najnowszego raportu firmy Work Service.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (5)

 • Dominik Skoczek(2015-07-23 16:20) Zgłoś naruszenie 00

  Wielu posłów RP nie ma pojęcia jak żyje przeciętny Polak. W Polskich domach często  śednia zarobków jest na poziomie 1450 zł. Proponuje aby posłowie na próbę przeżyli za taką kwotę przez 1 miesiąc, wówczas zrozumieją dlaczego Polacy emigrują.


  Mogą też przeczytać mój artykuł, w którym pokazałem problem:   http://dominikskoczek.pl/70-tegorocznych-maturzystow-chce-wyjechac-kraju-apel-rzadu/ 

  Odpowiedz
 • XXX(2015-04-20 13:59) Zgłoś naruszenie 00

  POLSKA ZA RZĄDÓW PO-PSL STAŁA SIE PRZEKLENSTWEM POLAKÓW.ZBUDOWANO PAŃSTWO WROGO NASTAWIONE WOBEC ZWYKŁĘGO SZAREGO OBYWATELA. NISZCZENIE PAŃSTWA TRWA A PREZYDENT KOMOROWSKI JEST ZADOWOLONY I CHWALI ISTNIEJĄCĄ SYTUACJĘ . DUREŃ - CZY SZKODNIK ???

  Odpowiedz
 • TADEK(2015-04-20 08:42) Zgłoś naruszenie 00

  BRON BORZE POLSKE PRZED MAFIA PO I KOMOROWSKIM

  Odpowiedz
 • Krzyś(2015-04-19 23:42) Zgłoś naruszenie 00

  Młodzi Polacy wybierają Polsce przedstawicieli do parlamentu z mafii politycznej PO ( Patologia Obywatelska ) i innych pisiorów , a następnie w nogi i do Londynu na zmywak , niech się starzy męczą , powieszą , zadręczeni i zostawią im na powrót chatę - oto patriotyzm wyssany ze sprostytuowanej telewizji .

  Odpowiedz
 • Admirator prezydenta(2015-04-19 14:47) Zgłoś naruszenie 00

  JESTEM CZCICIELEM PANA PREZYDENTA NO I PLATFORMY TEŻ .DOBRZE WIEM ILE PAN PREZYDENT I PLATFORMA ZROBILI DLA POLSKI . DLATEGO CIESZĘ SIĘ ŻE PRZED WYBORAMI POPARCIE PANU PREZYDENTOWI UROSŁO NA 45 PROCENT W KANCELARII PREZYDENCKIEJ I W PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ . JESZCZE BARDZIEJ CIESZY MNIE ŻE PAŃSTWOWA KOMISJA WYBORCZA ZAPEWNIŁA ŻE NIE WAŻNE JAK NARÓD BĘDZIE GŁOSOWAŁ - WAŻNE KTO BĘDZIE LICZYŁ GŁOSY I DECYDOWAŁ ILE GŁOSÓW MA BYĆ WAŻNYCH I NA KOGO . OSTATNIE WYBORY DO SAMORZĄDÓW WYKAZAŁY SKUTECZNOŚĆ TEGO SPOSOBU 9 PSL - JESZCZE DZISIAJ JEST ZSZOKOWANE ILOŚCIĄ WAŻNYCH GŁOSÓW PRZYZNANYCH IM PRZEZ PAŃSTWOWĄ KOMISJE WYBORCZĄ ) . PANIE PREZYDENCIE W PANA WYSTĄPIENIACH PRZEDWYBORCZYCH ZA MAŁO JEST OBIECANEK . PROSZĘ SOBIE PRZYPOMNIEĆ PANA TUSKA - TEN TO POTRAFIŁ OBIECYWAĆ , OBIECYWAŁ CO KTO CHCIAŁ - A NAWET WIĘCEJ , OBIECYWAŁ POLSCE IRLANDIĘ , SZKODA ŻE WYEMIGROWAŁ DO BRUKSELI , TAK PRZYJEMNIE SIĘ GO SŁUCHAŁO !!!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecane