Część opiekunów niepełnosprawnych bez świadczenia pielęgnacyjnego

autor: Michalina Topolewska11.02.2015, 08:08; Aktualizacja: 11.02.2015, 08:33

Osoby pobierające specjalne zasiłki opiekuńcze będą z nich rezygnować, aby otrzymywać wyższą pomoc.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (10)

  • Agat(2015-02-11 09:11) Zgłoś naruszenie 00

    Dorosły niepełnosprawny, z wiekiem nie zdrowieje, to raz.
    Skalowanie mija się tu ze zdrowym rozsądkiem.

    Odpowiedz
  • niepelnosprawni dorosli.(2015-02-11 10:17) Zgłoś naruszenie 00

    tylko dla niepelnosprawnych majacych orzeczeeenie onisamodzilnosci do egzystensji .czyli 1 grupa z zusu...

    Odpowiedz
  • Matka(2015-02-11 20:31) Zgłoś naruszenie 00

    Znów trzeba zabrać matkom żeby dać opiekunom dziadków ...może należy zabrać tym na górze a wtedy wezmą się do pracy która przyniesie efekt ...

    Odpowiedz
  • olo(2015-02-11 21:03) Zgłoś naruszenie 00

    Co za idioci wymyślili ten projekt, tu chodzi o osobę która zajmuje się niepełnosprawnym jaką ona będzie miała emeryturę jak przekroczy się próg 1tys w rodzinie, na starość ma iść pod most mieszkać?

    Odpowiedz
  • monika(2015-02-11 21:39) Zgłoś naruszenie 00

    a to ciekawe czyli jeśli jednym chorym będzie się opiekowało dwoje rodziców emerytów to każdy dostanie po 800 zł plus do tego renta socjalna która należy się niepełnosprawnym po ukończeniu 18 roku życia .na mój chłopski rozum 1600+619 daje całkiem niezłą kwotę w porównaniu do 1200 dla opiekuna dziecka do lat 18 tu a może czegoś nie zrozumiałam . Grupa rodziców walczących w sejmie zapomniała o całej reszcie o zasiłku pielęgnacyjnym ani słowa w żadnym portalu .Ważne ,że im będzie dobrze a resztę jak wszyscy mają głęboko gdzieś

    Odpowiedz
  • OM(2015-02-11 22:57) Zgłoś naruszenie 00

    jak M.T. utraci stronniczość, pozna smak obiektywizmu dziennikarskiego, wówczas coś sensownego będzie można przeczytać na GP - póki co "tuba" nieRządowa pełną gębą.

    Odpowiedz
  • gugugu(2015-02-26 21:19) Zgłoś naruszenie 00

    no cóż. zabiorą dzieciom a dadzą komu???

    Odpowiedz
  • ELKA(2015-03-19 22:30) Zgłoś naruszenie 00

    Pani moniko jeden z rodzicow dostanie te 800zl to nie jest tak ze dwoje rodzicow dostanie

    Odpowiedz